Jump to content
IGNORED

torrenti


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

промених рачунар. А на старом рачунару скидао сам неки фајл од 4гб, дошло до неких 40-60% не могу да се сетим.Прабацио сам све могуће фајлове са старог на нови хард и сад ме занима где се налазе не завршени фајлови микроторента?Претпостављам да може да се настави. :unsure:

Link to comment
промених рачунар. А на старом рачунару скидао сам неки фајл од 4гб, дошло до неких 40-60% не могу да се сетим.Прабацио сам све могуће фајлове са старог на нови хард и сад ме занима где се налазе не завршени фајлови микроторента?Претпостављам да може да се настави. :unsure:
Može da se nastavi, drugar mi je baš pre neki dan pre odlaska na duži put ostavio u amanet jedan nezavršeni double layer DVD i evo skida se. Nezavršeni fajlovi se nalaze tamo gde i završeni, ukoliko ti nije u uTorrent-u uključena opcija da ih nakon downloada premesti na drugo mesto. Treba ti još i sam .torrent fajl, pomoću koga ćeš pokrenuti nastavak nezavršenog skidanja.
Link to comment

Ukoliko je u uT bila čekirana ta opcija, trebalo bi da ti taj nezavršeni fajl ima ekstenziju .ut! ili .!ut (zaboravio sam da li je uzvičnik levo ili desno, a nisam kod kuće)

Link to comment

Nikako ne mogu da pokrenem download na u torentu, iako sam do sada to uspevao, sa solidnom brzinom. Naime, odnedavno mi se nakon oznacenog fajla za download, pojavljuje upozorenje da nije moguce ucitati trazeni fajl .: The system cannot find the file specified!Ukoliko neko zna kako da premostim navedeni problem, molim za pomoc.

Link to comment

Opiši malo detaljnije. Koji fajl ne može da nađe, treker ili ono što skidaš? Ima li nestandardnih karaktera u imenu tog fajla ili foldera? Je li putanja (C:\imefoldera\...\imefajla) kraće od 255 karaktera? Dešava ti li se to samo kod jednog torenta, ili svih?

Link to comment

Na primer: Trazim odredjenu tv seriju Lost na mininovi, oznacim je, pokrenem download (klikom na open file) i onda se pojavljuje poruka "Unable to load lost....The system cant find the file specified"Ovo se desava kod svih torenta. Takođe, ne radi se samo o tv seriji lost, nego sam probao jos nekoliko raznoraznih fajlova...Ovo za karaktere iskreno basi ne razumem...Jos jednom hvala.

Link to comment

Znači torrent se uopšte ni ne startuje? Nije da samo sedi u uTorrentu i ne skida se ni kakvom brzinom, nego ga ne možeš ni otvoriti u uTorrentu?

Link to comment
Znači torrent se uopšte ni ne startuje? Nije da samo sedi u uTorrentu i ne skida se ni kakvom brzinom, nego ga ne možeš ni otvoriti u uTorrentu?
Upravo tako.
Link to comment
Jesi li pokušao da snimiš torent na hard (save, ne open) pa ga tako pokreneš, umjesto direktno?
USPELO JE! Kako si samo znao, svaka cast...Hvala jos jednom
Link to comment
USPELO JE! Kako si samo znao, svaka cast...Hvala jos jednom
Pa sjebala ti se asocijacija .torrent fajlova. Po defaultu se ti fajlovi otvaraju sa tvojim torrent clientom. E, sad nekad i ako imaš samo jedan, ali vrlo često ako imaš dva torrent clienta instalirana, sjebe se automatska asocijacija fajla sa programom koji ga po defaultu otvara.Da bi to rešio, klikneš desnim tasterom na .torrent fajl(bilo koji), properties, i onda "open always with....", i označiš mu torrent client sa kojim želiš da ga po default-u otvara.Gotov posao.
Link to comment

Kada kliknem desnim klikom na bilo koji torrent file, a potom na properties, pojavljuje se da je izabrana opcija u torrent. Ukoliko idem na changes, pojavljuju mi se, pored u torrenta, jos sledece opcije; internet explorer i other programs. Sta izabrati i da li uopste promeniti sadasnju fiksiranu opciju (u torrent)?Veliki pozdrav.

Link to comment

Ako koristiš uTorrent kao default klijent, onda ostavi tu opciju.Ili, za svaki slučaj, idi na "other programs", pa pronađi opet uTorrent (ili neki drugi klijent koji koristiš).

Link to comment
Da citiram sam sebe. Imam 512kb a uzasno sporo skidam filove. Zadnjih nekoliko dana prosek je 5kb/s. Jel moze neko da mi pomogne oko podesavanja posto ja nemam pojma. Ali mora step by step posto sam potpuni amater.Moze na PM.
Da li si pokusao da zoves provajdera il da nadjes negde na netu recimo ovde kako da prosledis portove za tvoj ruter? To je otprilike 2 minuta posla i nema nikakve veze sa gusenjima od strane provajdera i slicno... Probaj pa javi :) A drugo, brzina zavisi i od likova od kojih skidas zar ne?
Link to comment

Jel moze preporuka za neki dobar muzicki tracker? Smorila me muzika u teretani (stari domaci i strani rock, naucio sam sve tekstove posto se vrti 50-ak istih pesama) pa sam mislio da narezem neku r'n'b kompilaciju ili nesto laganijeg rapa i da pustam bar dok sam tamo (a oni nek' se posle opet jebavaju sa Prljavim kazalistem i ostalima).

Link to comment
  • אַף אֶחָד locked this topic
  • renne unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...