Jump to content
IGNORED

torrenti


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Zna li neko zašto mi kod (samo par) privatnih trackera uTorrent prijavljuje "Tracker sending invalid data", uz crvenu strelicu?clipboard4bv6.th.jpgPodešavanja su mi klasična za sve trackere, a samo kod njih mi se ovo javlja u 90% slučajeva.Na njihovim support forumima nisam našao pomoć..

Edited by ion
Link to comment
  • 2 weeks later...

Je l moze neko da mi posalje poziv za demonoid? Priti pliz :trep trep: (to jest da me piemuje, pa da doturim mejl)Ima tamo nesto sto mi bas bas treba (saznala sam preko komentara na mininova), a ne mogu da pronadjem ni na jednom drugom mestu.Thnx:)edit: stiglo:) hvala

Edited by apotekarica
Link to comment

Help!uTorrent mi je bio podešen za kablovski net. Sada na adslu nije hteo da mrdne. Posle pola sata, dok sam ja jurio objašnjenje po netu, počeo je da danloduje i do 40kb/s. Tako je terao 5 minuta i opet zakovao. Ima li neko link za neko detaljno objašnjenje, pošto mi ova koja su do sada linkovana ovde ne pomažu, a na googlu ne mogu da nađem ništa korisno.Ako je bitno, adsl je telekomov.

Link to comment

e stvarno, ako neko ima pozivnicu za demonoid bio bih zahvalan.. unapred hvala :)edit: dobio :)

Edited by copkillah
Link to comment
Zna li neko zašto mi kod (samo par) privatnih trackera uTorrent prijavljuje "Tracker sending invalid data", uz crvenu strelicu?clipboard4bv6.th.jpgPodešavanja su mi klasična za sve trackere, a samo kod njih mi se ovo javlja u 90% slučajeva.Na njihovim support forumima nisam našao pomoć..
Jesi li uspeo da resis problem?Ja sam u istoj situaciji ali sam prilicno bez resenja...pa ako neko zna nek' vice :)
Link to comment

Nisam.To mi se stalno dešava kod Demonida, a kod njega mi se ratio nije menjao bar 20 dana iako sam skidao i šerovao.Recimo, desi se da skinem torent i hoću da downloadujem fajl, ali ne može da detektuje seedere i ne mogu da downloadujem, pa popizdim, obrišem i nađem isto to na free trakerima.Pravo da ti kažem, razmišljam da ga batalim, gubim živce.Povremeno mi se dešava i kod TL i par 3x trackera, ali mi oni izgleda dobro beleže UL i DL.Na uTorrent support forumu kažu da je problem do trackera.Inače, koristim uT 1.7.7.

Edited by ion
Link to comment

Jel ima jos neko problema sa SportBit-om? Neki torenti mi rade normalno a na nekima dobijam patku u vidu ovog bad passkey-a angry.gif Primer: normalno sam skinuo USA - YU finale iz Atlante a NBA Best plays 2008 nece...passkey.jpgWTF je bad passkey i kako se isti eliminise?

Link to comment
Demonoid ima poznati problem sa belezenjem ostvarenog saobracaja, tako da to ne treba da te brine.
Poznato mi je njegovo beleženje.Više me nervira ova pojava, da mi otežano pronalazi seedere.*ebe mi se za boju strelice ili računanje ratia, imam tamo i rezervni nalog.
Link to comment

Izgleda da sam nešto "napipao" u vezi ovog "Tracker sending invalid data" problema.Hint: NOD32, verzije 2.xKada sam u IMON-u uTorrent.exe ubacio u exclude, sad mi se izgleda više ne pojavljuje.Inače sam prešao na uT 1.8, pa sam ovo i tako morao da uradim, jer je to jedini način da ova verzija uT radi s ovom verzijom NOD-a.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...