Jump to content
IGNORED

torrenti


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

Kako da forvardujem ruter? Koristim utorent i odem na connections i tamo kliknem random port i dobijem neki broj. E sada odem na 198.bla.bla, nadjem deo NAT i tamo ukucam. Tako mi je objasnjeno, ali ja ne mogu da nadjem deo gde treba da ukucam taj broj. Please help!!!P.S. Ako postoji bolji nacin kazite
Da citiram sam sebe. Imam 512kb a uzasno sporo skidam filove. Zadnjih nekoliko dana prosek je 5kb/s. Jel moze neko da mi pomogne oko podesavanja posto ja nemam pojma. Ali mora step by step posto sam potpuni amater.Moze na PM.
Link to comment
  • 2 weeks later...
Da citiram sam sebe. Imam 512kb a uzasno sporo skidam filove. Zadnjih nekoliko dana prosek je 5kb/s. Jel moze neko da mi pomogne oko podesavanja posto ja nemam pojma. Ali mora step by step posto sam potpuni amater.Moze na PM.
ako si clan bilo kojeg "domaceg" trakera - naci ces objasnjenje - step by step. Gledaj da ti port bude >50000.
Link to comment
Da citiram sam sebe. Imam 512kb a uzasno sporo skidam filove. Zadnjih nekoliko dana prosek je 5kb/s. Jel moze neko da mi pomogne oko podesavanja posto ja nemam pojma. Ali mora step by step posto sam potpuni amater.Moze na PM.
ogranici i download. i meni je islo jako sporo dok nisam ogranicila download na 52kb/s, a upload na 6kb/s. sad ide super. probaj.
Link to comment
Da citiram sam sebe. Imam 512kb a uzasno sporo skidam filove. Zadnjih nekoliko dana prosek je 5kb/s. Jel moze neko da mi pomogne oko podesavanja posto ja nemam pojma. Ali mora step by step posto sam potpuni amater.Moze na PM.
Ako si pokušao, i ništa ne pomaže, postoji najgora varijanta - neki internet provajderi guše torrent traffic. Nisam sasvim siguran kako, no evo kod mene na poslu torrent nikada ne prelazi 24-25kb/sec, a kod kuće gde imam drugi provajder, dostiže i do 350. Ako imaš nekog drugara koji je na istom provajderu, pitaj imaju li sličnih problema. Ako ne, onda je do tebe.
Link to comment

Saobraćaj se opušteno ograničava, dovoljno je par profi rutera i kraj priče :) Cisco takve uređaje za provajdere prodaje na tone...Čak i da zove drugara koji je na istom provajderu, to ne znači da njega ne ograničavaju, možda ograničavaju jednu grupu korisnika, a druga uživa u full protoku, nije nemoguće.

Link to comment
  • 1 month later...

Jel zna neko na kojem privatnom trakeru bih mogao da nadjem seriju Nip/Tuck i/ili film Gotti? (bilo bi fino da je neki privatni sa otvorenom registracijom)Zapravo, mogu i javni, ali... recimo, Nip/Tuck sam skidao sa mininove i islo je uzasno sporo...

Edited by Zli Gli
Link to comment

Prvi put cujem za taj sajt. Sve je na holandskom, kako da uletim? Znam sta su Straat, Postcode, Land i E-mailadres, ostalo mrka kapa... Voorletters*: Voornaam*: Tussenvoegsel: Achternaam*: Straat*: Nummer + toevoeging*: Postcode*: Woonplaats*: Land*: E-mailadres*: Wachtwoord*: Nogmaals*: * - Verplichte gegevens

Edited by Zli Gli
Link to comment

Gli, imaš gore opciju za engleski. Nevezano za ove konkretne stvari koje tražiš probaj news, zaboravićeš torente brzo. :) Aj da ne trolujem više ipak je tema o torrentima. Ako ne ide javi na pm.

Link to comment
  • אַף אֶחָד locked this topic
  • renne unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...