Jump to content
IGNORED

torrenti


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

E stvarno, a sto demonoid nece da mi apdejtuje racio? A bas sam marljivo sejala :( Plus (imajte u vidu da sam totalni pocetnik u ovim stvarima) - je l taj ratio na demonoidu moj overall ratio, ili samo za torrente skinude sa njega? 'oce li da me eliminisu ukloliko mi ostane ovaj bizaran ratio od 0.05?

Link to comment

Ne znam šta da ti kažem.Imam tamo ratio 0.90, a u međuvremenu skinutog i uploadovanog materijala nekih 15GB, i ništa nisu updateovali.Trudi se da ono što skineš (po ratiu u torent klijentu) doguraš bar do 0.5-0.7, a ako te baš izbace, (u šta ne verujem jer je D. postao maltene javni tracker), pogotovo posle vaskrsavanja, daćemo ti opet invite.

Link to comment
E stvarno, a sto demonoid nece da mi apdejtuje racio? A bas sam marljivo sejala :( Plus (imajte u vidu da sam totalni pocetnik u ovim stvarima) - je l taj ratio na demonoidu moj overall ratio, ili samo za torrente skinude sa njega? 'oce li da me eliminisu ukloliko mi ostane ovaj bizaran ratio od 0.05?
Ne sekiraj se. Meni uploaded deo odavno ni da mrdne, a od skora ni downloaded ne mrda. Ratio 0.19 i tako stoji vec godinu dana - maltene nisam ni skidao otkad su ga ponovo otvorili.
Link to comment
Jel ima jos neko problema sa SportBit-om? Neki torenti mi rade normalno a na nekima dobijam patku u vidu ovog bad passkey-a angry.gif Primer: normalno sam skinuo USA - YU finale iz Atlante a NBA Best plays 2008 nece...passkey.jpgWTF je bad passkey i kako se isti eliminise?
Poshto je privatni tracker, kad promenish IP, posetish opet sajt i onda upalish torrent client.
Link to comment

drugari moze mala pomoc... poceo sam da koristim utorent 1.8 (pre sam koristio ranije verzije) i brzina mi nikako ne prelazi 12 kbs... imam adsl 512, iskljucio firewall, uglavnom ispratio instrukcije sa ovog topica i imam zelenu kvacicu ali ide sporo... sad recimo skidam ovu novu epizodu prison break-a i od svih onih silnih seedova i peerova u zagradi meni ispred pise 21 seeds i 69 peers... a brzina ide od 11,5 do 12... ako neko prepoznaje simptome bicu mu jako zahvalan da mi kaze dijagnozu...

Link to comment

Kod verzije 1.8 ne pali onaj fazon sa limitiranjem uploada na 1kb jer se time limitira i download, upravo na 12kb. Dakle, za brzinu od 50+kb potrebno je staviti upload na minimum 5kb. Ko bas ne voli da daje, neka instalira opstepoznati NetLimiter :) ?

Poshto je privatni tracker, kad promenish IP, posetish opet sajt i onda upalish torrent client.
Nije to, izgleda da su ipak u pitanju neki sjebani torenti.
Link to comment
Kod verzije 1.8 ne pali onaj fazon sa limitiranjem uploada na 1kb jer se time limitira i download, upravo na 12kb. Dakle, za brzinu od 50+kb potrebno je staviti upload na minimum 5kb. Ko bas ne voli da daje, neka instalira opstepoznati NetLimiter :) ?
to je... hvala!
Link to comment
Ranije je bilo: ako ogranichish na 5KB/s, maksimalni download ti je 30KB/s. Za sve preko 5 nije postojao limit, ili je bio preko 100KB/s, pa nisam primecivao.
Malo sam se igrao s limitima:Svaki KB uploada = 12KB downloada.Znači na 3KB up-a, dobijaš 36KB down-a.itd.Mogu da živim s tim.
Link to comment
Demonoid ima poznati problem sa belezenjem ostvarenog saobracaja, tako da to ne treba da te brine.
Mislim da je fora kod demonoida da morate log out pa log in svaki put kad restartujete komp ili vam pukne net pa se konektujete opet. Sve ovo vazi ukoliko nemate staticku IP adresu. Koliko sam skapirao, tracker vam belezi saobracaj preko IP adrese a ne preko passkeya (ili kako god da se to cudo zove).Btw. kao alternativu za KG mogu preporuciti Cinema Obscuru, tj. Secret Cinemu kako se sad zove. Sto se tice ratia mnogo su opusteniji, a po sadrzaju ne zaostaju.
Link to comment
  • 2 weeks later...

BGhost objasnio™. Od navedenih, ja koristim samo BitSoup i onako, nije los i ima od svega ponesto. Imao sam i RevolutionTT (iskoristio onaj goodwill weekend kad su pustili registracije, pre par meseci) ali ga nisam koristio pa su me banovali zbog neaktivnosti.Ako nekom treba pozivnica za http://www.tvtorrents.com/ neka me posalje u pm. Jednu sam vec dao gervasiusu (i castio ga sa 5gb upload kredita, jer sam tako u mogucnosti) pa su mi ostale jos dve. Naravno, jednu cu da cuvam za crne dane, which leaves jednu za udeliti sirotinji. Prednost imaju zgodne zemske koje posalju neku provokativnu sliku.

Link to comment
  • 2 weeks later...

šta se dešava kada u okviru jednog torenta želim da dl samo jedan deo (na primer, od 50 epizoda, meni su potrebne samo dve)? Ja na početku označim samo te dve, ali kada se pokrene torent, on mi u prozoru pokazuje ukupnu veličinu celog torenta, a ne samo te dve epizode. Da li je uopšte moguće dl samo jedan deo ili mora sve da se skida?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...