Jump to content
IGNORED

torrenti


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

Ako koristis uT, prvo odaberes samo ono sto te interesuje (sto ti i uradis)20081006209td3.jpgNakon sto torent krene, u glavnom prozoru ti stoji njegova ukupna velicina, a li i preostali deo (tj. velicina dela koji si odabrala)20081006210zq8.jpgU donjem delu prozora, imas tab Files, gde fajlovi koji se skidaju imaju oznaku Normal (ili koji vec prioritet imaju), a za one koji se nece skidati stoji Skip. Ovde mozes i naknadno da stopiras pojedine fajlove, nakon pocetka skidanja.20081006211vc5.jpg

Edited by nbg4ever
Link to comment

Neki od nas i za lebac moraju da zarađuju <_<. Dodala i sada se sve slaže osim brzine dl-a koja je sramotno niska, ali šta ću - to mi poslednje dve epizode serije od 7 sezona :D.

Link to comment
  • 1 month later...

jel jasno nekom sta su ove ekstenzije .vob .bup i .ifo ?el moguce da je ovaj film *tezak* cijelih 4.36 GB ili treba da skinem odredjeni fajl u mnostvu nanizanih ?zna li tko ?263k2ua.jpg

Link to comment
jel jasno nekom sta su ove ekstenzije .vob .bup i .ifo ?el moguce da je ovaj film *tezak* cijelih 4.36 GB ili treba da skinem odredjeni fajl u mnostvu nanizanih ?zna li tko ?263k2ua.jpg
svi ti fajlovi cine jedan DVD - znaci nije u pitanju ripovan AVI/MOV nego kompletan DVD
Link to comment
Nemam pojma na sta mislis, ali pretpostavljam da je CO zatvoren zbog odluke admina sajta, a naslednik SC je zatvorio hosting provajder.
Za SC nisam znao, probao sam da se lognem pre neki dan i nista. Izbunaricu negde link za fallout shelter. Hvala!
Link to comment
  • 1 month later...

Gde da nadjem "domace sadrzaje" tipa Kolibri, Branko Kockica, Manda i sl.? Crna berza izgleda da je majkala ili ja ne mogu da je nadjem, a na izvesnoj cinemaniji sam se registrovala, ali nikako da mi stigne konfirmacioni mejl? Zahvalna cuvarka dvoje sitne dece u zimskom periodu

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...