Jump to content
IGNORED

ARENA TV


ducca

Recommended Posts

Kako je objavila službena stranica UEFA-e, Telekom Srbija je postala vlasnik TV prava Lige prvaka i UEFA Super Cupa u periodu od 2012. do 2015. godine u Srbiji i Crnoj Gori. :isuse: :isuse: :isuse:

Link to comment
Radio-televizija Srbije ima pravo izbora jedne utakmice, najvjerovatnije srijedom, koju će emitovati na zemaljskoj mreži
do kada PTC ima ovo pravo Edited by kud u maglu Simovicu
Link to comment
do kada PTC ima ovo pravo
U naredne tri godine, gledaoci u Srbiji će utorkom moći pratiti utakmice Lige prvaka ekskluzivno na Arenasport kanalima. Kako smo uspjeli saznati iz naših dobro obavještenih izvora, Radio-televizija Srbije ima pravo izbora jedne utakmice, najvjerovatnije srijedom, koju će emitovati na zemaljskoj mreži. Sve ostale utakmice, utorkom i srijedom uključujući i pay-TV paket biće emitovane na Arenasport kanalima.
Ipak ce Miljan i drugi nindza ratnik da rade samo terasu kod Djilasa?Nego staje sa spanskom ligom na Areni?
Link to comment
  • 6 months later...

Na kecu ide Spartak - Celtic dok na dvojci ide Zadar - Zvezda... Mislim, razumeo bih da igraju Radnički ili Partizan neku atraktivn(ij)u utakmicu, pa je zato Zvezda na drugom kanalu (nisam kukao kada se to dešavalo, doduše tada sam imao sve Arene :s_p: ), ali ovo mi totalno nije jasno.

Link to comment

Nisam ni znao da postoji tema :ajme:Pitanje za poznavaoce; nema šanse da se Arena pusti na SBB-u?Ako je odgovor potvrdan, sva sam bliži odluci da ih uzmem preko satelita, 2900 iznajmiljivanje opreme + 500 kinti mesečno za Arena paket.

Link to comment
Pa stos je da Pay kanale punis atraktivnim sadrzajem, da bi naterao ljude da ih kupuju...
No shit, Sherlock, pa onda neka veliku većinu tekmi puštaju van 1. kanala... Ovako ispada da samo eto fore radi s vremena na vreme 'rknu prst u oko <_< nemačima ičega osim keca, a inače ABA normalno teče na free kanalu. Mislim, okej, plaćaću taj evro nedeljno, ali definitivno treba malo taktičnije da biraju šta ide na 1. kanal i da se te logike drže neke osnovne korporativne dostojancije™ radi.
Link to comment
Nisam ni znao da postoji tema :ajme:Pitanje za poznavaoce; nema šanse da se Arena pusti na SBB-u?Ako je odgovor potvrdan, sva sam bliži odluci da ih uzmem preko satelita, 2900 iznajmiljivanje opreme + 500 kinti mesečno za Arena paket.
Nema sanse da se vrate na SBB.Nije da je 500 kinti mesecno neka lova, ali za istu i ne nude previse. "Americke" sportove vec imas na ESPNA, LE i LS prenosi i RTS ( doduse ne u tolikom obimu), ex-Yu boranija od fudbala, ABA liga ( koju im opet izgleda capne RTS)... Bacanje para...
Link to comment
Nema sanse da se vrate na SBB.Nije da je 500 kinti mesecno neka lova, ali za istu i ne nude previse. "Americke" sportove vec imas na ESPNA, LE i LS prenosi i RTS ( doduse ne u tolikom obimu), ex-Yu boranija od fudbala, ABA liga ( koju im opet izgleda capne RTS)... Bacanje para...
Ja bas mislim da vredi ali jbg zbog SBBa nisam u mogucnosti. Ko nema Arenu LE moze da gleda samo iz perspektive Partizana a LS jednom nedeljno i to da moli boga da je najbolji mec kola u sredu a ne u utorak. Plus ima tu dosta zanimljivog stiva i van prenosa i to za cenu 1eura nedeljno. Edited by pavllle
Link to comment
No shit, Sherlock, pa onda neka veliku većinu tekmi puštaju van 1. kanala... Ovako ispada da samo eto fore radi s vremena na vreme 'rknu prst u oko <_< nemačima ičega osim keca, a inače ABA normalno teče na free kanalu. Mislim, okej, plaćaću taj evro nedeljno, ali definitivno treba malo taktičnije da biraju šta ide na 1. kanal i da se te logike drže neke osnovne korporativne dostojancije™ radi.
Sam si odgovorio, evro po evro evilsmile.gif
Link to comment

Ivane skreni paznju kolegama iz kompanija da beli brojevi na zutoj podlozi ne pomazu mnogo u pracenju prenosa aba ligeCkiljim ko :coki: i raspitujem se kod mladjih okolo, sta pise, koji je rezultat :isuse:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...