Jump to content
IGNORED

ARENA TV


ducca

Recommended Posts

Kako ste nezahvalni, država nam dala nešto džabe 3 meseca za naše pare i bunite se. Inače, šalu na stranu, mts go je teško sranje ali optika i TV im stvarno rade dobro i dobra je slika. 

Link to comment

Ako ćemo iskreno i EON za mob je oko 2 zvezdice, mene je do skoro mučilo da imam ton a slika crna.

 

Ja ću uzeti ova 3 meseca, zanima me jel može da se vraća sadržaj u nazad?

Mada kad god se potegne tema Zvezdinih tekmi ili LŠ i generalno strimova ja ljudima preporučim IPTV liste koje su bile na Aliju, mada sad ih izgleda gase sve više. Dodje mu 2,5$ mesečno.

Link to comment

Ima vracanje unazad. Meni secka aplikacija, nemam pojma da li je do moje mreze ili do njih. Na kineskim iptv jedino su nase Arene uvek nesto seckale, Bein strimovi nikada, tako da je moguce da nasi streamovi zavise i od trenutnog opterecenja koliko ljudi gleda, ne znam koju su tehnologiju koristili u pozadini.

Link to comment
5 minutes ago, djeneralche said:

Ima vracanje unazad. Meni secka aplikacija, nemam pojma da li je do moje mreze ili do njih. Na kineskim iptv jedino su nase Arene uvek nesto seckale, Bein strimovi nikada, tako da je moguce da nasi streamovi zavise i od trenutnog opterecenja koliko ljudi gleda, ne znam koju su tehnologiju koristili u pozadini.

 

Ima EPG sad sam i ja instalirao na mob, sasvim pristojno i kad je prebacim preko EON boxa na tv.

 

Ja sam najveći problem imao sa SKY SPORT UK, ali ako neće HD on mi pusti u SD, mada ako je LŠ npr u pitanju uvek mogu prebaciti na neki od ostalih zemalja. Tipa Skandinavija mi nikad nije kucala ni kad gledam vikendom.

Kod Arene mi se dešavalo da secka Srbija ali kad prebacim na Hrvatska radi ok (ili obrnuto) a sadržaj im je isti ITA i FRA lige koje nemam na SBB ili tipa basket ABA liga. Plus kod Hrvata zadnje 2 sezone LŠ ide i na Planet Sport. Opet kažem problem je ukačiti dobru listu da 6 meseci (ili koliko je minimum plaćanje) nikad ne bude problema.

 

Link to comment
19 hours ago, John Coltrane said:

Ako ćemo iskreno i EON za mob je oko 2 zvezdice, mene je do skoro mučilo da imam ton a slika crna.

 

Ja ću uzeti ova 3 meseca, zanima me jel može da se vraća sadržaj u nazad?
 

 

Fora da ima ton a crna slika na Eonu je povezan sa kvalitetom wifi mreže, meni se bar dešavao taj slučaj samo kad sam jurio Eon sadržaj po nekim zabitima sa nikakvim netom, inace app radi kao sat.

 

Vidim da se za ovu Arenu Cloud priča da secka, rekao sam to i u sredu - prijatno sam iznenadjen, meni nije seckalo uopšte, čak je i promena kanala radila bez lagovanja i freeza, kvalitet slike nije baš HD ali nije npr ni gori od RTS verzije "HD"-a. Za sad najbolja opcija za praćenje Arene i njenih liga, ako se ne pokvare u smislu kvaliteta streama platiću tih 600 kinti da se ne jebavam više sa strramovima, klik sportom, Kodijem, itd...

Link to comment
2 hours ago, ducca said:

 

Fora da ima ton a crna slika na Eonu je povezan sa kvalitetom wifi mreže, meni se bar dešavao taj slučaj samo kad sam jurio Eon sadržaj po nekim zabitima sa nikakvim netom, inace app radi kao sat.

 

Vidim da se za ovu Arenu Cloud priča da secka, rekao sam to i u sredu - prijatno sam iznenadjen, meni nije seckalo uopšte, čak je i promena kanala radila bez lagovanja i freeza, kvalitet slike nije baš HD ali nije npr ni gori od RTS verzije "HD"-a. Za sad najbolja opcija za praćenje Arene i njenih liga, ako se ne pokvare u smislu kvaliteta streama platiću tih 600 kinti da se ne jebavam više sa strramovima, klik sportom, Kodijem, itd...

 

Nisam baš siguran obzirom da sam im poslao mejl i u prilogu okačio screenshoot sa speedtest.net moje brzine koja je bila oko 100Mbps.

U zadnje vreme radi odlično, ali ako udješ na app store i komentare videćeš da se veliki broj korisnika žalio na to pre izvesnog vremena.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...