Jump to content
IGNORED

ARENA TV


ducca

Recommended Posts

Jel imas jos neku ekskluzivu? Bilo bi generalno lepo da prenosis traceve koje ti je neko rekao uz pice, iz 18. ruke. Bolest Znanja je definitivno bolest koja poreklo ima u Srbiji.
a šta nije tačno ovde? radi se o situaciji u aprilu mesecu...tada je telekomu zbog tendera rečeno da obustavi sve akcije oko akvizicije arene.sad kada je tender propao, prvi potez je kupovina arene jer nema stranaca da pitaju koji će vam to kurac da kupujete firmu koja je napravila 12 miliona minus u jednoj godini...
Link to comment
Sta nije tacno u recenici "megalomanski projekat na izdisaju", danas, kad je Arena kupljena od Telekoma? Ne znam, razmisli.
Ih sad se i ti pravis naivan....
Link to comment

Za sve, koji su kao i ja prvi put culi za Web TV sa ovom kupovinom Arene od strane Telekoma, obavestenje da ako imate ADSL kod njih mozete besplatno gledati do kraja septembra Osnovni i Arena paket preko net-a. Kojot™ je sa brzinom od oko 750 Kb/s.xPhrEl.jpghttp://www.open.telekom.rs/webtv/

Edited by deeps
Link to comment
Ih sad se i ti pravis naivan....
Zasto? Sve sto znam sam stvarno napisao u prethodnom postu. Prica o Telekomu je bila jos tada kad je Arena bila na izdisaju, nema ni za vodu. Edited by Venom
Link to comment
Zasto? Sve sto znam sam stvarno napisao u prethodnom postu. Prica o Telekomu je bila jos tada kad je Arena bila na izdisaju, nema ni za vodu.
Dobro izdisaj je teska rec.Ma razumemo se, niko tada zvanicno nije znao da je ili ce telekom biti iza arenasport-a.Bez toga....
Link to comment
Za sve, koji su kao i ja prvi put culi za Web TV sa ovom kupovinom Arene od strane Telekoma, obavestenje da ako imate ADSL kod njih mozete besplatno gledati do kraja septembra Osnovni i Arena paket preko net-a. Kojot™ je sa brzinom od oko 750 Kb/s.xPhrEl.jpghttp://www.open.telekom.rs/webtv/
Neće moći ako se nema njihov internet ni kad prođe promotivni period?
Link to comment

Nemam pojma. I ovo sam izguglo(sa web tv telekom srbija), tj. nigde nisam na njihom sajtu nasao link ili nesto sto reklamiraju kao Web TV. Hocu reci da se nesto nisu pretrgli ni svojim korisnicima da objasne da imaju ovo.Meni bi ekonomski bilo logicno da omoguce svima koji hoce da plate, ali to je telekom, ko ce ga znati.

Link to comment

Ne rade im bas Arene, tj. ide ton ali slika secka strasno. Ovo valjda jos nije krenulo, pa zato i nema obavestenja? Krece :D od prvog, ili od ponedeljka; tako sam negde procitao...

Link to comment

Mozda ti je do net-a. Meni radi odlicno. Baferovanje se zavrsi za sekundu i onda radi odlicno. Jedino bi voleo kad im ova usluga zazivi da imaju opcije sa vecim brzinama. Meni, koji imam 4mb/s bi komotno neka brzina od 2-3 mb/s bila po meri. Nesto kao na primer NBA League Pass gde mozes da biras kojom brzinom ces da gledas.

Edited by deeps
Link to comment

I ja imam 4Mb/s. Svi kanali rade normalno, osim Arena. Izbaferuju se one, i zvuk ide normalno, ali slika ne. Da je do neta (protoka), valjda bi i zvuk kocio

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...