Jump to content
IGNORED

ARENA TV


ducca

Recommended Posts

Dakle od one početne priče da je Arena u finansijskim problemima i da će izgubiti licence za najatraktivnije strane lige, za sada imamo da je firma izgubila samostalnost bivajući utopljena u Telekom, i izgubljena je najjača liga na svetu, Primera.

Link to comment
Dakle od one početne priče za sada imamo da je Arena u finansijskim problemima(firma izgubila samostalnost bivajući utopljena u Telekom) i da će izgubiti licence za najatraktivnije strane lige(i izgubljena je najjača liga na svetu, Primera.)
Malo sam se igrao sa makazama ;)
Link to comment
  • 1 month later...

Moze da se prati i ako nemas telekomov adsl, jedino nisam siguran za otvaranje naloga, mozda bi tu morao da nadjes nekog adeeselovca da se prijavi i ti posle koristis njegovu sifru i pass i platisu mu kintu... Ali nije bas lepa cena po meni, paket na tv-u je regularno 500 kinti, i nema seckanja i zezanja tona (naravno ko ima mogucnost prikljucivanja), a malo je skuplja .

Link to comment

Ja sam jutros postavio pitanje koje ima veze sa tom naplatom od sutra ali sam izgleda omasio temu pa cu biti slobodan da prekopiram pitanje ovde :D

imam pitanje vezano za telekomov webtvprijavio sam se pre mesec dana za ovu promotivnu akciju ali ne zelim da nastavim da je koristim (nisam ni do sada koristio osim kada sam se prijavio da proverim kako radi), to jest ne zelim da placam od novembra.pokusao sam preko sajta (http://www.open.telekom.rs/webtv) da se odjavim ali mi ne dozvoljava. i dalje mi pise da mi je aktivan osnovni+arena paketinteresuje me da li ce oni po automatizmu da mi naplate paket sa arenama (od sledeceg meseca) koji je do sada bio free ili ja moram na to da pristanem?p.s. zovem citav dan onaj telekomom 9813 broj ali ne mogu da dobije operatera :(
Hvala :) Edited by Далибор
Link to comment

I mene je mucilo to pitanje, ali nisam hteo da se cimam i zovem ih. Bio sam spreman da platim tih mesec dana ako budu samo nastavili.Danas smo dobili odgovor na ovo pitanje. Ne ide po automatizmu. fUqo0l.jpg

Link to comment
Ja sam jutros postavio pitanje koje ima veze sa tom naplatom od sutra ali sam izgleda omasio temu pa cu biti slobodan da prekopiram pitanje ovde :DHvala :)
Nije bila moguca deaktivacija za vreme trajanja promocije. Sada mozes da se odjavis bez problema.Ako neko plati tih 300 kinti mogao bi da podeli adresu strima za arenu 1 sa nama stipsama :) Edited by katamaran
Link to comment
Nije bila moguca deaktivacija za vreme trajanja promocije. Sada mozes da se odjavis bez problema.Ako neko plati tih 300 kinti mogao bi da podeli adresu strima za arenu 1 sa nama stipsama :)
Ide preko naloga, samo jedan moze da bude ulogovan u datom trenutku...
Link to comment
  • 2 weeks later...

Od 15.11. na KDS PTT pustili ARENU 2,3,4 :Hail: Arena Sport 2 na K 42, Arena Sport 3 na K 51 i Arena Sport 4 na K 52, pa ko voli nek izvoli.Jos jedan :Hail: za KDS PTT, samo jos SK+ ...

Edited by Milosh76
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...