Jump to content
IGNORED

ARENA TV


ducca

Recommended Posts

I ja imam 4Mb/s. Svi kanali rade normalno, osim Arena. Izbaferuju se one, i zvuk ide normalno, ali slika ne. Da je do neta (protoka), valjda bi i zvuk kocio
Ne znam, meni radi odlicno(proverio opet) Tvoj problem je isti kao kod Parapsycho-a, ali on ima samo login podatke, a ne i sam Telekomov ADSL. Mislio sam da je kod njega problem do toga, ali posto i ti imas isti problem verovatno je nesto drugo. Edited by deeps
Link to comment
Sta nije tacno u recenici "megalomanski projekat na izdisaju", danas, kad je Arena kupljena od Telekoma? Ne znam, razmisli.
jbg venome,tvrdim da je megalomanski projekat koji bi umro da ga nije kupio telekom, odnosno drzava. a i ovako su male sanse da prezivi sva su im prava otkupljena do kraja ove sezone.ako smanje broj kanala i broj ljudi koji tamo radi, odreknu se nekih prava...odu u druge distributivne mreze i to naplate...mozda prezive. Edited by Smilair
Link to comment

Nego, uvek zaboravim da pitam - ko je onaj iritantni crnogorac iz dua koji prenosi fudbal na Areni? I da li je moguće saznati mu adresu, da se pošalje plaćeni ubica da ga odstrani iz etra™?

Link to comment
Nego, uvek zaboravim da pitam - ko je onaj iritantni crnogorac iz dua koji prenosi fudbal na Areni? I da li je moguće saznati mu adresu, da se pošalje plaćeni ubica da ga odstrani iz etra™?
Djordjije Kustudic! Legenda televizije IN... najjaci komentator posle Duga Djurkovica i Nebojse Sofranca. Djordjije je car...finale NBA Sakramento-Lejkersi: "Sakramento ce proci kao Narodna Stranka na izborima (nisu presli 5%) i "Hidajet Turkoglu je izvrsio korekciju nosa i tako doprinjeo urbanijem izgledu ekipe...":Hail:
Link to comment
Ne znam, meni radi odlicno(proverio opet) Tvoj problem je isti kao kod Parapsycho-a, ali on ima samo login podatke, a ne i sam Telekomov ADSL. Mislio sam da je kod njega problem do toga, ali posto i ti imas isti problem verovatno je nesto drugo.
Zanimljivo, sad sam otvorio strim u VLC playeru i radi potpuno normalno, a na sajtu nece <_<Na Arene mislim... Edited by werbatim
Link to comment
Zanimljivo, sad sam otvorio strim u VLC playeru i radi potpuno normalno, a na sajtu nece <_<Na Arene mislim...
Kako si iazvukao adresu?Meni nesto kezece...
Link to comment

Imam pitanjce.ja koristim sada telekom adsl ali nije moj ugovor. (bicu na lokaciji neko krace vreme)ulogovao sam se i sada mi nudi da prihvatim uslove a cekirano mi je osnovni paket i arena. i pise da je free do kraja septembra..interesuje me da li aktivacijom ja aktiviram na mesec dana i da mi je free sve freme ili aktiviram za stalno pa ce poceti da naplacuju nakon isteka promo perioda? to jest da li posle treba da se odjavim?ne bih vlasnika ugovora da zeznem i da mu posle mog odlaska sa lokacije ostavim obavezu....hvala :D

Link to comment
Dakle Stipe Sladoljev nije vise 1 suvereni vladar bogatog sportskog programa Nov@ TV :(
Jok, sad je Nova dobila vrhunsko pojačanje. Obzirom da imaju pravo na pola utakmica Lige prvaka, to će biti jako gledljivo obzirom da je Vela odličan komentator koji nije kao dijete htio biti direktor Zavoda za statistiku. (Hoće kurac, nama će skremblovati jer BHT ima prava. :isuse:)
Link to comment
Jok, sad je Nova dobila vrhunsko pojačanje. Obzirom da imaju pravo na pola utakmica Lige prvaka, to će biti jako gledljivo obzirom da je Vela odličan komentator koji nije kao dijete htio biti direktor Zavoda za statistiku. (Hoće kurac, nama će skremblovati jer BHT ima prava. :isuse:)
Nova zahteva da budu skremblovani, tj. insistira da se uopšte i ne emituju nigde osim u Hr.
Link to comment

Ja razumijem kad to rade za LS ali postoji li neko logicno objasnjenje za skremblovanje recimo Masterchefa?Drug koji radi za kablovskog operatera ovde mi je pokazivao mail u kom naredjuju svim operaterima da ih skrembluju za vrijeme trajanja emisije :o

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...