Jump to content
IGNORED

ARENA TV


ducca

Recommended Posts

Insajderi™ stop.
Napisao si "insajderi stop" i ocekujes odgovor :lol: Licno bih uzeo Arenu (tacnije MEGA PAKET kod KDS PTT), ali tek negde u avgustu kad krene nova sezona. Sad je vec kraj sto se zanimljivog fudbala tice, a do jeseni ce se razjasniti situacija. Pogotovo ako u paketu dobijas i oba Sportkluba, to je onda jako dobra kupovina.
Link to comment

da ponovim:

ali nije tvoje da pricas o tome? jbt, mene ta prica o areni stvarno zanima, ali me vasa sportska izdrkavanja uopste ne zanimaju i ne znam nista o tome. je l postoji varijanta da neko ko ne prati sport, niti sportski deo foruma, sazna nesto o celoj prici?
Link to comment

ja čuo u prolazu neke priče, nije me nešto interesovala tema pa nisam ni zapitkivao. napominjem da nije neki pouzdan izvor već je više na nivou rekla-kazala. nemam pojma ima li tu neke istine, ali ajde svejedno da prenesem ovde šta sam čuo...-navodno, nije stvar u tome da nisu platili prenose i da nemaju para za to, već je problem unutar same Arene. došlo je do velikog raskola medju suvlasnicima koji se sad spore oko prava na razne prenose koje su kupovali preko svojih mnogobrojnih firmica/posrednika. inače, meni kao laiku zvuči totalno besmisleno i neisplativo da jedan specijalizovani sportski kanal otkupljuje prava na prenose utakmicu po utakmicu. u to mi nekako teško poverovati, a verujem Reneu i njegovim izvorima jer je očigledno on u tom poslu, i mnogo je bolje upućen u materiju od mene.

Link to comment
jbt koliko strana sage oko gluposti :lol: a ceo odgovor staje u 4 reci :telekom duguje pare arenisimple as that
:isuse: Arena treba da plati prava 11 miliona u 2011.godini a nema za leba. nisu uspeli da se prodaju telekomu, tcom-u i sada je nastala panika. agencija povukla prava...eto to je situacija.megalomanski projekat na izdisaju Edited by Smilair
Link to comment

Sta ih briga kad su uzeli gomilu korisnika na Arenu. A drugo, napravice svoj kanal koji ce da kupi sva ta prava ili ce prava preuzeti Sportklub.

Link to comment

Dobro, kada je Arena nastavila sa prenosima Serije A i ACB lige i ovog vikenda, a ne da su na programu snimci bejzbola, odbojke i ruskog hokeja :fantom:

Link to comment
Sta ih briga kad su uzeli gomilu korisnika na Arenu. A drugo, napravice svoj kanal koji ce da kupi sva ta prava ili ce prava preuzeti Sportklub.
tako je.drugo, oni su vec presli 100.000 IPTV korisnika...veliki su sad i tu, moze im se
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...