Jump to content
IGNORED

ARENA TV


ducca

Recommended Posts

a fora je da ce samo AS 1 biti valjda u osnovnom paketu a ostali pay, o onda pay ne moze bez digitalne, koja nece biti do sledece godine i do jaja. Do tad kraj NFL sezone, a talijani i spaljolci ulaze u zadnja 3 kola...
Tako je.
Link to comment
ja necu verovati ni kada vidima fora je da ce samo AS 1 biti valjda u osnovnom paketu a ostali pay, o onda pay ne moze bez digitalne, koja nece biti do sledece godine i do jaja. Do tad kraj NFL sezone, a talijani i spaljolci ulaze u zadnja 3 kola...
Sto znaci da ce na AS1 biti sve bitnije utakmice i Primere i Kalca i LS i El i NFL... Jedino necemo moci da gledamo 3 Lige Sampiona odjednom kao da smo u kladionici nego samo 1 utakmicu...
Link to comment
Telekom IPTV :lol: Kada bi ljudi znali samo koliko se malo ljudi bavi time, i to koliko neozbiljno...
pusti to, vidis da mondo javlja da ce telekom da napadne sbb.
Link to comment

Jbg, imaju taj fuckin jednomesecni trial period pa ako ne valja vratis sve nazad za dz. Ko je jednom bio na IKOMU sve drugo je napredak i revolucija...A pored kabla jedina opcija je iptv posto za sbb nemam realne sanse, cak sam i hteo da napravim anketu u zgradi (zbog tog izmisljenog pravila 50%+1, jebem mater onome ko je ovo smislio) ali mi stoka iz sbb-a nije htela ni ponudu da da, zvao x puta, prebacivali me s jednog na drugog kolegu i na kraju sam odustao. Ma sve je to :puke:

Link to comment

Pa....Orange zeli da napadne Canal + jer ne zeli vise da bude samo 'vulgarni' davaoc kablova. Otkupili su jedan dio prava (i to jako skupo) za francusku fudbalsku ligu, imaju filmske kanale itd. Imaju negdje oko 200 000 korisnika tog paketa. Usprkos tome Canal + (a i drugi provajderi kao free i neuf telecom) je u panici (tuzili su ih, pokusavaju da sa novim paketima zadrze klijente itd itd).Zasto je to dobro?Pa za mene jeste (kao klijent Canal +). Sada mogu da gledam filmove kada god hocu bez da ih snimam na neki HD i taj servis je besplatan. Izaberem fil, ucitam ga i gledam.Smijesni ste mi sa tim vasim omalozavanjem svega i svacega.

Edited by borris_
Link to comment
Ne razumeju ljudi u Srbiji da ce se uskoro borba za korisnike voditi na nivou zaokruzenog proizvoda TV+telefon+internet.] Kod nas se jos uvek smatra da je kabl jednosmeran medij za prenos slike do televizora. Telekom je trenutno u prednosti nad ostalim provajderima zato sto je prvi ponudio uslugu pribliznu onome sto ce uskoro biti standard. Dobro je sto ce se konkurencija odvijati na dve razlicite platforme, pa ce ljudi moci da biraju na osnovu cene, firme i karakteristika ponudjene platforme. Telekomova prednost je duboka penetracija parica u sve domove za razliku od kablovskih provajdera koji su medjusobno podelili trziste po teritorijalnom principu.BTW, u Telekomovom IPTV sektoru ima dovoljno ljudi koji nedovoljno rade ;-) Plus platforma, zbog vlasnicke strukture, lezi na grckoj opremi koja je nikakva.
PotpisBoldirano je sustina problema i sustina buducih desavanja oko interneta, novog fixnog operatera i TV programa.
Pa....Orange zeli da napadne Canal + jer ne zeli vise da bude samo 'vulgarni' davaoc kablova. Otkupili su jedan dio prava (i to jako skupo) za francusku fudbalsku ligu, imaju filmske kanale itd. Imaju negdje oko 200 000 korisnika tog paketa. Usprkos tome Canal + (a i drugi provajderi kao free i neuf telecom) je u panici (tuzili su ih, pokusavaju da sa novim paketima zadrze klijente itd itd).Zasto je to dobro?Pa za mene jeste (kao klijent Canal +). Sada mogu da gledam filmove kada god hocu bez da ih snimam na neki HD i taj servis je besplatan. Izaberem fil, ucitam ga i gledam..Smijesni ste mi sa tim vasim omalozavanjem svega i svacega
Potpis, a boldirano je veoma tacno, nazalost. Edited by Milosh76
Link to comment
Pa....Orange zeli da napadne Canal + jer ne zeli vise da bude samo 'vulgarni' davaoc kablova. Otkupili su jedan dio prava (i to jako skupo) za francusku fudbalsku ligu, imaju filmske kanale itd. Imaju negdje oko 200 000 korisnika tog paketa. Usprkos tome Canal + (a i drugi provajderi kao free i neuf telecom) je u panici (tuzili su ih, pokusavaju da sa novim paketima zadrze klijente itd itd).Zasto je to dobro?Pa za mene jeste (kao klijent Canal +). Sada mogu da gledam filmove kada god hocu bez da ih snimam na neki HD i taj servis je besplatan. Izaberem fil, ucitam ga i gledam.Smijesni ste mi sa tim vasim omalozavanjem svega i svacega.
ja ne omalovazavam sve i svasta, samo smilairove legendarne izvore informacija.
Link to comment

Vise sam se osvrnuo na Filipenka ali nekako mi se cini da je to nekako generalna pojava ovdje.Samo da dodam da i ja ne volim taj vas telekom jer jedino jos kada zovem srbiju telefonom moram da placam. Za BiH Hr i ostale zemlje ex Yu sve je besplatno.BGhost je objasnio kakva ce borba biti uskoro.

Link to comment
Vise sam se osvrnuo na Filipenka ali nekako mi se cini da je to nekako generalna pojava ovdje.Samo da dodam da i ja ne volim taj vas telekom jer jedino jos kada zovem srbiju telefonom moram da placam. Za BiH Hr i ostale zemlje ex Yu sve je besplatno.BGhost je objasnio kakva ce borba biti uskoro.
to sto je bghost objasnio, to se vec odavno zna. znaju to cak i nasi bagljavi provajderi.
Link to comment

Da se nadovezem na BGhot-ov post.U francuskoj ima nekoliko provajdera zaokruzenog proizvoda TV+telefon+internet (Orange, Free, Neuf telecom koji je postao SFR, Darty, Bouygues, numericable => oni su kablovska i valjda jos neki). E sada, Orange ne zeli vise da bude samo provajder i da pusta tudje programe preko svog paketa. Orange zeli da ima svoje programe (Orange TV) i tu ulazi u konkurenciju sa Canal +.

Link to comment
Vise sam se osvrnuo na Filipenka ali nekako mi se cini da je to nekako generalna pojava ovdje.Samo da dodam da i ja ne volim taj vas telekom jer jedino jos kada zovem srbiju telefonom moram da placam. Za BiH Hr i ostale zemlje ex Yu sve je besplatno.BGhost je objasnio kakva ce borba biti uskoro.
Na mene? Pa gde ja sporim to što vi navodite? Naravno da će se borba voditi na toj liniji. Samo što vas molim da zaboravite na Telekom kao nekoga ko će tu biti konkurentan u domenu TV kanala (što je najznačajnija stavka o kojoj se ovde vodi diskusija). Pa još pričaš o Orange i Canal+...nisi neinformisan čovek, imaš li predstavu gde je Orange, a gde naš Telekom?Inače, već sada možemo da pričamo, ili bolje rečeno da vršimo osnovana nagađanja o kompletnom paketu i šta Telekom nudi na toj liniji. Inferioran TV, inferioran internet, jedino telefoniju može jer je monopolista, ali garant će SBB i u tom domenu nuditi bolju ponudu kada krene sa time. Jednostavno, Telekom je govno koje služi da krpi rupe u budžetu i ne može niti će biti konkurentan dok se ne privatizuje. Jedino ako neko ne misli da će sada eto Telekom da ponudi ne znam ni ja šta bolje u roku od par meseci. To je onaj isti profil ljudi koji kada dobije demo tri nedelje pre izlaska igre, u kome se ispostavi da ništa ne valja, pomisli "ovo je bezveze, ali će valjda srediti grafiku, dati bolju priču, ubrzati gejmplej i ubaciti glasove do finalne verzije".
Link to comment

samo da naglasim da ja nisam rekao da će telekom dobiti bitku sa SBBom, čiji sam inače zadovoljni korisnik, nego da se telekom loži i priprema ogromna sredstva za tu bitku na tv polju. a da je telekom jedan veliki i nesposobni trut znaju svi.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...