Jump to content
IGNORED

ARENA TV


ducca

Recommended Posts

Ova tema ima sve manje veze sa Arena sportom...Veceras u 20h FUDBAL: Španska liga - 10. kolo Barselona - Majorka a u 22h je derbi FUDBAL: Španska liga - 10. kolo Atletiko - Real Madrid Uzivajte!

Link to comment
Veceras u 20h FUDBAL: Španska liga - 10. kolo Barselona - Majorka a u 22h je derbi FUDBAL: Španska liga - 10. kolo Atletiko - Real Madrid
Bejahu odlične tekme.Elem, na IPTV-u sam, meni se na Areni 3 čuje samo veoma jak šum umesto zvuka, kad pojačam skoro na max čujem i obrise zvuka iza 100 nijansi munja i gromova (to i B92info su jedini kanali s kojima imam taj problem, mada je s infom to izraženo u znatno manjoj meri, slušljiv je...). Je l' kod vas ostalih sve normalno pa da se žalim ili je to neki generalni bug? :mellow:
Link to comment
Bejahu odlične tekme.Elem, na IPTV-u sam, meni se na Areni 3 čuje samo veoma jak šum umesto zvuka, kad pojačam skoro na max čujem i obrise zvuka iza 100 nijansi munja i gromova (to i B92info su jedini kanali s kojima imam taj problem, mada je s infom to izraženo u znatno manjoj meri, slušljiv je...). Je l' kod vas ostalih sve normalno pa da se žalim ili je to neki generalni bug? :mellow:
Kod mene je nešto niži ton, pa moram da pojačam na 60 i više da bih baš imao lep ugođaj sa San Sira. inače, šumova i ostalih problema nema. Da li ima mesto stanovanja za IPTV nemam pojma.
Link to comment
Je l postoji neki smajli koji se krsti? Apelujem da se ubaci!
ja se i ne radujem neshto. jedino shto mi je treba je espn america nazad, a poshto to necu imati u skorije vreme, dzaba mi arena i sve...
Link to comment

Za nas na SBB-u izgleda uskoro nema nade. Opet, dok je internet najbolji value for the money ne pada mi na pamet da menjam provajdera. Ili bar dok na SBB- mogu da gledam EPL

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...