Jump to content
IGNORED

ARENA TV


ducca

Recommended Posts

ma platio bi i ja, ali sam podstanar,pa ugovor ne moze da se menja bez pristanka gazde, a gazda zivi u engleskoj. ne mogu ni internet da uvedem. uzas!!! :isuse:
takoreci +1Moj gazda je uveo kablovsku (IKOM naravno) na divljaka, tako da mi ni ne stize racun za to! Ali zato kad zovem IKOM da pitam zasto nema Sport kluba, moram lazno da se predstavljam :isuse: ADSL sam sva sreca uspeo da uvedem, ali sto se tice kabla su mi vezane ruke samo tako.
Link to comment

ma katastrofa...elem, na kabElskom forumu, jedan od insajdera kaze ovako, latest info:

ovo postaje već španska sapunica Furious lm, u prošli četvrtak je Aleksandra Đaković na sastanku u SBB-u pristala na sve uslove pa i na ekskluzivu (btw gde je bilo decidirano rečeno da IKOM ne može "imati" AS). takođe bilo je zakazano i definitivno potpisivanje ugovora tokom ove nedelje. ALI neobjašnjivo dolazi do obrta situacije i Goksi (najuspešni biznismen od kad se računa vreme - po perikojotu74) odustaje od dogovora i otkazuje potpisivanja ugovora. Šolak je toliko popizdeo da AS neće "ući" u SBB ponudu sve i da sad Goksi plati 10€ po korisniku (a ne da dobija toliko). situacija je toliko zategnuta da mislim da su šanse da sa AS pojavi u SBB paketu ravne teoriji. Aleksandra se trenutno loži da će podići svoju platformu na satelit iz Bugarske.što se tiče nekog plana (pričamo o pra-početku, pre godinu dana) bilo je planirano emitovanje 4 sportska kanala, 2 muzička, 4 filmska (jedan za odrasle), 1 dečiji i 1 zabavni. mislim da je sve odavno palo u vodu i da o nekim planovima nema ni smisla pričati jer g-din biznismen očigledno ne zna gde tera i da mu je bankrot blizu. a da, da ne spominjem "loženje" na PPW, VOD, 3G klipove, MMS i sl...
Edited by ducca
Link to comment
Možda bi stvarno bilo najbolje da Arena trsne i da ostale televizije koje svi imamo onda kupe pravo na prenose :)
mislim da je to realan scenario, ali sledeće godine. nadam se cool.gif , jer će se sva ta prava raspršiti po ostalim kanalima.sad čuh od prijatelja iz SBBa da je zaista malo verovatno da udje Arena, baš kao što je par postova ranije opisano.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...