Jump to content
IGNORED

ARENA TV


ducca

Recommended Posts

Cekaj, IKOM ugasio ESPN? Skotovi!Inace, ima neka akcija da se prikljucis do NG za dz na IPTV kao promotivni period i onda ako ti se ne svidja vratis opremu free of charge pa cu, samo da ne budem lenj, da odradim to tokom Novembra i Decembra, pa otkud znam - mozda i zadrzim. Jedino sto nemaju HRT2, to je bas glupost...

Link to comment
Cekaj, IKOM ugasio ESPN? Skotovi!
Prebacili ga u digitalni paket, ali jos uvek ne postoji korisnik IKOM-a koji je uspeo da dobije tzv. Digitalnu TV kod IKOM-a.Dakle, ESPN postoji na IKOM-u, ali ga trenutno niko ne moze gledati ako hoce.Majstorija zbog koje zasluzuju da propadnu.
Link to comment
Prebacili ga u digitalni paket, ali jos uvek ne postoji korisnik IKOM-a koji je uspeo da dobije tzv. Digitalnu TV kod IKOM-a.Dakle, ESPN postoji na IKOM-u, ali ga trenutno niko ne moze gledati ako hoce.Majstorija zbog koje zasluzuju da propadnu.
Ali me fascinira to sto oni i dalje uspevaju da prevazidju sami sebe i sopstvene gluposti. I ako mislis da ce ovo biti vrhunac varas se...Jebem ti kablovsko trziste u ovoj zemlji da ti ne mozes lepo da odes u drugu kompaniju, potpises ugovor i cao. Nego treba da ides od stana do stana i pravis neku peticiju. Samo me zanima da li je to pravilo zakonom uvedno i ko ga je tako pametan smislio. Nebuloza kakva moze postojati samo u zemlji nebulozi i nigde vise!
Link to comment

Ja prosto ne mogu da verujem sta ti ljudi na IKOM-u rade!! Kakvi su to kreteni, jel iko normalan radi tamo?! Nemamo Sportklub, nemamo Arenu, prakticno nemamo ESPN, pa dobro jos i SOS ne ugase!

Link to comment
Prebacili ga u digitalni paket, ali jos uvek ne postoji korisnik IKOM-a koji je uspeo da dobije tzv. Digitalnu TV kod IKOM-a.Dakle, ESPN postoji na IKOM-u, ali ga trenutno niko ne moze gledati ako hoce.Majstorija zbog koje zasluzuju da propadnu.
pa sve ja ovo znam, zato i kazem da nemamo...
Link to comment
Ah, ESPN America... divna televizija. Ivane, nadam se da ces naci neki pristojan stream za veceras. :P
ma imam mlb.tv, za to mi nije problem, ali... nfl... a taman sam bio srecan shto prenose patse svake nedelje, makar igrali i sa loshim protivnicima...
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...