Jump to content
IGNORED

ARENA TV


ducca

Recommended Posts

Dosta je bilo internet patkometrije dok TV Arena najavljuje da ce od 15. novembra veci broj kablovskih operatera u Srbiji, Crnoj Gori i BiH preuzeti distribuciju njihovih programa.Takodje je za sada najizvesnije da ih u SBB-i Totalu nece biti.

Link to comment

jel se pominju konkretni kablovski operateri u CG koji ce imati arenu? valjda nece sve ostati samo na onoj gay tcom extra tv <_< moze linak za te sve najave, vijesti, zelje i cestitke?edit: nasao sam. nije losa stvar ovaj google, zasto mi niko nije rekao da postoji :)

Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment
Na zvaničnom sajtu, na forumu, gde god mogu da najave najavili su.btw SBB kreće sa HD. U početku 7 HD kanala.
offpocetkom sledece godine treba da krenu i sa fiksnom telefonijom. koliko sam razumeo, sve ce ici preko istog kabla, i bice nekih flat paketa tv, internet i telefon sve u jednom./off
Link to comment

ja necu verovati ni kada vidima fora je da ce samo AS 1 biti valjda u osnovnom paketu a ostali pay, o onda pay ne moze bez digitalne, koja nece biti do sledece godine i do jaja. Do tad kraj NFL sezone, a talijani i spaljolci ulaze u zadnja 3 kola...

Link to comment
ja necu verovati ni kada vidima fora je da ce samo AS 1 biti valjda u osnovnom paketu a ostali pay, o onda pay ne moze bez digitalne, koja nece biti do sledece godine i do jaja. Do tad kraj NFL sezone, a talijani i spaljolci ulaze u zadnja 3 kola...
telekom je izgleda kupio neku vrstu ekskluzivu za Arenu. Naime, dogovorili su da ostanu free svi Arena kanali i sledeće godine na IPTV platformi. Trenutno imaju 20.000 korisnika i izgleda žele da napadnu SBB ozbiljno na polju televizije.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...