Jump to content
IGNORED

ARENA TV


ducca

Recommended Posts

Od sinoc gomila pitanja redakciji tv AS i molbi da se NFL prebaci na keca, makar 22:15 termin, vecina odgovora redakcije je tipa - "razmotricemo sugestije i nadamo se da cete biti zadovoljni" tako da pretpostavljam (nadam se vise) da ce ipak biti malo vise prenosa na kecu od sledece nedelje (sreca pa je Barsa-Real u 19h).

Link to comment

Toplo se nadam da će Arena shvatiti ludost prebacivanja sportova kao što su bejzbol, NFL, Golf, ribarenje i rafting na svoj prvi kanal, te da neće pokleći pritiscima zanemarljivo male ali zato izuzetno bučne grupe takozvanih fanova, te da će kada jednog dana ogreje domove svih nas biti pošteđena gore navedenih, što bi nama normalnima koji ćemo po svemu sudeći u osnovnim paketima imati samo Arenu 1 dalo povoda za još jače™ uživanje.

Link to comment
Od sinoc gomila pitanja redakciji tv AS i molbi da se NFL prebaci na keca, makar 22:15 termin, vecina odgovora redakcije je tipa - "razmotricemo sugestije i nadamo se da cete biti zadovoljni" tako da pretpostavljam (nadam se vise) da ce ipak biti malo vise prenosa na kecu od sledece nedelje (sreca pa je Barsa-Real u 19h).
Mislim da nema sansi za to dokle god se bira ESP,ITA -bilo-koja-kladionicarima-interesantna-liga VS. NFL nema nista od prebacivanja na AS1.Da se razumemo , ja gledam samo NFL i to me interesuje ali znam kako sve to funkcionise... angry.gif
Link to comment
Da se razumemo , ja gledam samo NFL i to me interesuje
shto se mene tiche, meni na tv treba samo jedan kanal espn america. jebote, koliko nerviranja oko kretenskog ikoma, neverovatno.
Link to comment
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Pa opet najgori mi iz IKOMA-a. Samo Arena 1 u osnovnoj, a druge dve ko fol cekaju da se pojave u pay paketu digitalne tv koja znam da kasni godinama i nemam pojma da li je i kada ce zaziveti... :isuse:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...