Jump to content
IGNORED

rts


Gonzo

Recommended Posts

On 13. 10. 2023. at 15:45, Arkadija said:

Na RTS-u ni da se spomene poraz mlade fudbalske reprezentacije, vaterpolo rezultatom, od 9:1.

 

Vaše pravo da ne znate ništa.

 

I posle da mi neko kaže,ma pusti, morali su tako.

 

Mrš, bre, napalm za ta govna nije dovoljan.

kao i na areni, kaže da smo vodili do 30 i nekog minuta, i da je u drugom poluvremenu viđen preokret, nabroji neka engleska imena kao strelce i to je to

 

slepčine


a i u najavi utakmice sa madžarima su se istakli

 

 

  • Haha 4
Link to comment
  • 1 month later...

Ha ha.

:mellow:

 

Ne smej se tuđoj nesreći, šta god mislio o njima. Generalno, u današnje vreme svakom može da se desi. Problem je što nemaju backup. Nego ove nove generacije ništa ne umeju da izvedu ručno ako padne playout. Skoro me jedno dete pitalo za završne reći "šta je ovo".

:vesala:

Link to comment

Uh evo baš sam se potresao što će im sa medija servera nestati par priloga za istoriju besramlja. Garantujem da pola dipl. ing. sa tehnike viče kako nisu nikad trebali da prelaze sa bete a pola viče kako je Umatic zakon. Direktor tehnike zagovara C i Q format al ga niko ne sluša.

Hakerski napad na rts :laugh: presmešno!

  • +1 4
  • Haha 1
Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Dizni na RTS-u:

 

 Lepotica i zver (igrani film) - RTS1, 1.1. u 9.50

 

Enkanto - magični svet - RTS2, 1.1. u 15.55

 

 

Koncert: 100 godina Diznijeve čarolije - RTS2, 1.1. u 17.45

 

Aladin (igrani film) - RTS1, 2.1. u 9.50

 

Kralj lavova (igrani film) - RTS1, 5.1. u 13

 

 

Edited by vememah
  • Hvala 5
Link to comment

Uglavom igrani rimejkovi(koji su po mom skromnom i iskrenom misljenju, tesko smece)..sta bi sa onim sinhroanizacijama koje su nedavno radili, sa crtacima, ono kada je nemecek vratio Dizni na RTS, pa na ovamo?

  • +1 2
Link to comment
11 hours ago, Misko said:

Uglavom igrani rimejkovi(koji su po mom skromnom i iskrenom misljenju, tesko smece)..sta bi sa onim sinhroanizacijama koje su nedavno radili, sa crtacima, ono kada je nemecek vratio Dizni na RTS, pa na ovamo?

Dizni je imao zlatnu dekadu 90tih, mislim da maltene sve sto su tada izbacili su ultrahitovi. Ovo zadnjih 10 godina je sacuvaj me boze.

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...