Jump to content
IGNORED

rts


Gonzo

Recommended Posts

Animirani su gledale pre 100 godina, starija je sad i prerasla.

Nije ni htela da gleda kada sam joj rekao, pa se posle zainteresovala kada je videla da je film.

  • +1 1
Link to comment

STo se mene tice, sve te igrane verzije su zapravo inferirornije verzije animiranih, mada, Lion King je sampion, bas je smece..a BATB, animirani obozavam, igrani, uf, iskreno, jedino mi se end credits i dopao(ne zaebavam se)..Ema Votson na autotjunu, film je duzi, ali zapravo, je plici i manje slojevit..

ovaj vredi gledati, ako pricamo o igranim verzijama..

A da s enekoj deci sve to danas dopada,ne sumnjam..voleli smo i mi kao deca svasta, e posle ti nesto ostari super, pa ga kao odrastao i bplje kapiras,a za nesto se pitas sta te je vuklo

Edited by Misko
  • +1 1
Link to comment

Lady and Tramp je mnogo lep. Kod nas je valjda bio prevod Maza i Lunja

 

Odlicna je i crtana verzija Lepotica i zver.

 

Prvi Dizni koji sam ja gledala kao dete je bio Robin Hud. On je lisac, a urnebesan je kukavica i razmazenko princ Dzon kao lav. Nacrtane zivotinje su u ulozi ljudi.

Edited by Moonwalker
  • +1 4
Link to comment

Neki licni favoriti: Fantazija, Pinokio, Bambi, Alisa, Mala Sirena, BATB, TLK, Aladin, Zvonar, Tangled, Toy Story trilogija..

Link to comment

Ja sma za vreme i temperature duduk, pa ne bih takvu glupost odvalio..pritom nije to sad neko sa Pinka ili slicne TV, vec Javni Servis..vise javni WC, mislim se..

Link to comment
On 8.1.2024. at 13:12, Arkadija said:

Jutros u jutarnjem programu Gordana Stijačić: "Trenutno je -0 stepeni celzijusa"

Svojevremeno sam na radiu u kolima, dok sam se vozio, slušao emisiju u koju se uključio neki meteorolog, koji je izjavio da se temperatura tokom dana neće popeti iznad negativne nule (Celzijusa). Sećam se da mi je reakcija tada isto bila - wtf?!

Edited by Filozof manijak
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...