Jump to content
IGNORED

rts


Gonzo

Recommended Posts

Quote

To narod toliko traži posle toliko godina, ali moj definitivni stav je, moja odluka je da ne želim, kada je u pitanju "Selo gori", da se takmičim sam sa sobom. Nažalost, ogroman broj mojih kolega nije više među nama. Ja želim da to sećanje na njih traje kroz seriju, ali gledaoci će moći, ovo vam je ekskluziva, vrlo brzo da na RTS-u, u reprizi koja kreće sledeće nedelje, krenu u "prajm tajmu" da gledaju 101 epizodu "Selo gori", rekao je Radoš Bajić.

 

Ekskluziva da ide repriza Selo gori :D

Link to comment
46 minutes ago, Spirit said:

Sramim se priznati, nikad nisam gledao ovu seriju, ali je l stvarno ima 101 epizoda?

 

 

Ja se sramim priznati da sam potrošila jedno sat vremena u zbiru gledajući fragmente nekoliko epizoda.

 

Radoš Bajić je likove i njihove dijaloge formirao prema svojim prababama i pradedama, a decu tih likova u seriji prema svojoj deci (čak i Radošev sin glumi sina glavnog lika), pa nekako i scenografija i zapleti deluju kao bizarna mešavina 19. i 21.veka.

 

Ipak, da budem fer i pomenem jednu dobru stvar serije- sećam se vesti da kada je u seriji jedan od glavnih likova dobio rak dojke, da je primećen porast pregleda i ranog otkrivanja raka u Srbiji za značajan procenat, takoreći povećan awareness.

  • +1 3
Link to comment
  • 3 weeks later...

Emisija Oko, ako je neka tema bosnia related, a cesto jeste, posto ne znam cemu toliko odusevljenje SFRJom obzirom na ostatak programa, tu je Bazdulj. Uglavnom nema pojma o temi o kojoj se peica osim nekih anegdotskih pricica. 

Link to comment
Emisija Oko, ako je neka tema bosnia related, a cesto jeste, posto ne znam cemu toliko odusevljenje SFRJom obzirom na ostatak programa, tu je Bazdulj. Uglavnom nema pojma o temi o kojoj se peica osim nekih anegdotskih pricica. 

Pa to je to društvo Bujošević -Kecmanović-Bazdulj nemači pojma o mediju u kom rade i koji im je "pao u krilo".
Opštemestaši ali ljubitelji kinte/komfora koji su zagrizli i ne puštaju.
Lepo reče neko:
Komfor života je najbolji način korupcije.




...shiiit has hit the fan...
  • +1 3
Link to comment

upravo na RTS počinje dijalog, sigurno be zvikanja i prostakluka. miloš "francuz" i šefica SPS poslaničke grupe pričaće o kosovu i izborima. sigurno u stilu "ja tebe vojvodo, ti mene serdare". o tome kako je "mrski zapad" kriv za sve živo.

 

koga ne mrzi, doon je, ja nisam, nek' izvoli.

Link to comment
  • 3 weeks later...

Na RTS-u ni da se spomene poraz mlade fudbalske reprezentacije, vaterpolo rezultatom, od 9:1.

 

Vaše pravo da ne znate ništa.

 

I posle da mi neko kaže,ma pusti, morali su tako.

 

Mrš, bre, napalm za ta govna nije dovoljan.

  • +1 6
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...