Friday at 19:175 days Ko je ono ovde reagovao (a neko jeste, zaboravih ko) na moje svojevremeno prizivanje dinamita ?Dakle, dinamit, pa bager, pa sona kiselina.A sve živo iz te zgrade, na ulicu ili tamnicu (već kako ko), sa pravom da se zaposle samo u gradskoj čistoći.
Friday at 20:535 days Kakva gradska cistoca, da zagade jos vise ulice njihovom pojavom? Treba da idu u kamenolom ili u rudniku, tako da do starost ne vide sunce kako sija!
Saturday at 03:184 days 8 hours ago, duda said:Ko je ono ovde reagovao (a neko jeste, zaboravih ko) na moje svojevremeno prizivanje dinamita ?Dakle, dinamit, pa bager, pa sona kiselina.A sve živo iz te zgrade, na ulicu ili tamnicu (već kako ko), sa pravom da se zaposle samo u gradskoj čistoći.https://www.youtube.com/watch?v=LmpP9LLgZww
Saturday at 12:454 days 21 hours ago, Klara said:https://n1info.rs/vesti/kvadratura-kruga-ukidanje-rts-branko-stankovic/Predivna emisija. Predivan glas. I to nigde nece zvucati tako sem na RTS-u.Nadam se da ce desiti neki obrt.
Saturday at 21:584 days Imao sam privilegiju da upoznam Branka i da popijem piće sa njim. Skroman, kulturan, obrazovan, konkretan. Ni po čemu se ne uklapa se u novi RTS.
Sunday at 19:203 days 21 hours ago, dvb-t manijak said:Imao sam privilegiju da upoznam Branka i da popijem piće sa njim.Skroman, kulturan, obrazovan, konkretan.Ni po čemu se ne uklapa se u novi RTS.Na žalost možda se ne uklapa u novi, ali se kad je trebalo da saradjujem sa njim vrlo uklapao u taj stari...po pitanju plaćanja i "papirologije"...mMožda se promenio u medjuvremenu...
Create an account or sign in to comment