Jump to content
IGNORED

rts


Gonzo

Recommended Posts

nije u pitanju da li su emitovali vanredni program ili ne, mogli su da snime 30 sekundi vremenku koja stoji pored karte i govori najosnovnije informacije i savete(za  one bez mozga) kako se ponašati za vreme ovakve nepogode i to emitovati na 15-20-30 minuta dok u međuvremenu prolazi krol sa istim informacijama

 

 

isto kao kada je poplavljen obrenovac, samo ovoga puta bez laži

  • +1 5
Link to comment

Ja komentarisem histericni tvit koji je okacen koji trazi jebeni vanredni program. Ne gledam RTS, pretpostavljam da su u svim vestima govorili o oluji, tj. da im se izveztavanje nije bitno razlikovalo od drugih TV kuca.

 

A mozda i gresim. Mozda su svi drugi emitovali vanredni program tokom trajanja oluje. Ja dok traje nevreme inace ne drzim ukljucen TV..

Link to comment
5 hours ago, Jimmy Kowalski said:

Ja komentarisem histericni tvit koji je okacen koji trazi jebeni vanredni program. Ne gledam RTS, pretpostavljam da su u svim vestima govorili o oluji, tj. da im se izveztavanje nije bitno razlikovalo od drugih TV kuca.

 

A mozda i gresim. Mozda su svi drugi emitovali vanredni program tokom trajanja oluje. Ja dok traje nevreme inace ne drzim ukljucen TV..

bogami prekjuče u pola 22h motala sam sve hrvatske, al jaziru, rtlove, hrtove, n1 bg, n1 bh, rtsove... nigde ništa do redovnih dnevnika i vesti

  • Hvala 1
Link to comment

Niko nije imao vanredne emisije. RTS jeste takav sa milion mana ali ovi histerični tvitovi su još gori u fazonu samo neka se pljune bilo šta.

  • +1 1
Link to comment

Za ovo ni ja ne mogu da napadnem RTS.

 

Svejedno, na RTSu 1 bi morali da naprave neku emisiju sa normalnim gostima u kojoj će se pričati o ovim nepogodama, ludaci će vrlo brzo da zatrpaju YT kanale HAARPovima i NATOom koji nam šalje oluje.

  • +1 2
Link to comment

Jao baš mi je žao što je neko izašao napolje jer ga RTS nije obavestio da je u toku nevreme...

 

RTS jeste trubio u dnevniku o nevrememu, po meni  i više nego dovoljno.

 

Slažem se da je krol mogao da ide.

 

Edited by Voba
Link to comment
5 hours ago, Voba said:

Jao baš mi je žao što je neko izašao napolje jer ga RTS nije obavestio da je u toku nevreme...

i ja bi se ironično podsmevao što je neko pokvario frizuru ili sjebao nove patike, ali su ovde u pitanju tri ljudska života

od kojih je jedan deteta od desetak godina

 

 

:isuse:

  • +1 2
Link to comment
On 22.7.2023. at 19:01, ragasto said:

Za ovo ni ja ne mogu da napadnem RTS.

 

Svejedno, na RTSu 1 bi morali da naprave neku emisiju sa normalnim gostima u kojoj će se pričati o ovim nepogodama, ludaci će vrlo brzo da zatrpaju YT kanale HAARPovima i NATOom koji nam šalje oluje.

Telegraf te cita..

501058_1-2_iff.webp

  • Wub 1
Link to comment
  • 2 weeks later...

kakav prizor sarenica, sarenac u odelu i kolegi ica u nekom zutom kompleticu,, na drugu stranu  orkestar svi u odelima smoreni, sto pun hrane  na suncu koju niko ne jede ali da sevidi obilje, devojke iz nekog kud-a u narodnim nosnjama a ispod njih penzosi u bazenu stoje i dizu ruke kao na svadbama dok zavijaju neki nepoznati pevaciiz rts produkcije.

 

  • Wub 1
  • Haha 6
Link to comment
  • 3 weeks later...

Na RTS 1 upravo ide jako bedna proslava 65 godina televizije. Big band svira valjda filmsku muziku, ima crveni tepih zbog...nečega, ima oko 50 stolica za publiku i spektakl se događa u...u...u...Botaničkoj bašti.:gospode:Raskošnije bi izgledalo u Erinom motelu. 

Link to comment

lep je jevremovac samo sto je ovde trebao bar da proseta scenograf ako ne i da se pozabavi svojim poslom. ovo je sve naopacke. kao da rade tezgu kod nekoga u dvoristu za 18. rodjendan.

Edited by foto
  • +1 1
  • -1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...