Jump to content
IGNORED

rts


Gonzo

Recommended Posts

Naprotiv, ne može se dovoljno naglasiti njihov uticaj. Naprotiv, postoji tendencija da se akti njihovih članova tumače nevezano za njih, što je plod neobaveštenosti i neinformisanosti (dabome, to ima veze i sa tim da kriju kao zmija noge ko su tačno njihovi članovi...)Ah da, lepo je bilo čuti i javno priznanje da masoni priznaju samo one lođe koje su "sponovane" iz majčinske Mother England lođe, iako trabunjaju o evropskom pedigreu i nativnosti u svim zemljama današnje EU, a i šire...
a jel mislis da rotarijanci imaju nekakav uticaj? najozbiljnije pitam.
Link to comment

To su buljaši. U odnosu na ove, dabome. Da su opasni, opasni su, kao i svako tajno društvo sa sopstvenom, nedokučivom agendom, spremno na sve korake kako bi osvojilo što više moći.

Link to comment
kako tajno društvo kad ja znam bar tri osobe koje se guze po nekim rotari klubovima? sve neki mladi lideri u pokušaju.
bas zato sam i postavio pitanje. imam rodjaka koji je rotarijanac i siguran sam da oni nemaju nikakav uticaj. zika seljak je rotarijanac. :D
Link to comment

Nijedna takva organizacija nije otvorena prema klinčadiji i neozbiljnim dupeuvlakašima. Unutrašnji krug je uvek ozbiljniji i daleko bitniji.Konkretno, rotarijanci u svojim redovima imaju 1 Dušana Mihajlovića, koji se svesrdno angažovao kao njihov promoter. Ako treba ikakav više dokaz da se radi o zločinačkoj, štetočinskoj organizaciji, koja ima za cilj sticanje svakakve dobiti, stvarno ne znam kakav bi se mogao naći. Ko zna koliko je svih ovih pljački koje su nama naivčinama potpuno neshvatljive vrlo lako objašnjivo kada se uđe u kružoke smrdljivih uspešnih biznismena...Vaš Filipamja...Dalipenko...Filinovič...Fimjapenko...ma Filipenko, bre, ne znam šta mi je.

Link to comment

mislim da je Sasa Dragin bio clan rotari kluba, tacnije, omladine istih rotarakta ili kako vec. sta vise, mislim da je on jedini u istoriji istoriji organizacije izbacen iz iste. :)mislim.

Link to comment
Svako ko je pogledao čak i ovo malo bljutave emisije koju radi Pira Madanja Aolak koja je sva ustreptala što je u tako "visokom" društvu i pita gluposti, može da shvati koliko je ova sekta-bratstvo opasno. Primaju sve ali koji pokažu da su bogati i uspešni, ključni faktor za primanje je etičko-moralni kodeks koji pojedinci poseduju a u stvari te primaju tek kada ti uđu u život i porodicu toliko da nema nazad, predstavljaju se velikim Evropljanima "jer su se tako osećali stotinama godina unazad", žale se kako ih ne razumeju ali imaju svete rituale koje ne smeju da otkrivaju :lol: , sa ponosom govore o svetim tajnama i obožavanju svog boga ali tvrde da nisu crkva ili sekta... :lol: Sve u svemu, vrlo opasna interesna grupa koja gura interese svoje organizacije po svaku cenu svuda, ma koliko sve to škodilo drugima. Nimalo čudno što su im preci koji su se lažno predstavljali kao vitezovi Templari završili tako kako su završili. Nažalost, sa ovakvim grupama drugačije ne može...
Jel ucestvovao i Nenad Prokic :lol: Btw rotarijanci nisu nikakva tajna organizacija. Isto su tajni kao i bilo koje udruzenje pcelara, planinarsko drustvo, udruzenje ribolovaca i slicno.
Link to comment
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Nabasam na prenos parastosa u Jajincima, jedinom groblju na svetu gde su se pekli prasići, gde se oblokavalo, pa se ponekad i kolce zaigralo. Mirko Cvetkocić i vrh SUBNOR-a. Došlo 30 ljudi i neka deca-mučenici koja u pola Mirkovog hipnptički monotonog govora zalegoše u travu. Borci prozivaju okupatora ali krive iznad svega domaće izdajnike, gardu pod barjakom šetaju levo-desno, scensko-poetski performans pod nazivom Sudbina, Crvene ptice ili možda Jednakost-smrt, smrt, mrt, rt...Pitam se ponekad zašto uopšte ustajemo kad ne umemo da uradimo ništa kako valja.

Edited by Bebler
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...