Jump to content
IGNORED

rts


Gonzo

Recommended Posts

Zna li neko zasto je ovo ruglo godinama logo, a svuda ostalo (RTS Sat, web sajt...) se koristi ovologoNew-ci.pngZasto na bazi toga ne naprave nesto, nego koriste ono bezlicno plavo go*no?mora da ima neki razlog...

Edited by Далибор М.
Link to comment

Pa i te tackice. Ne pamtim kada sam zadnji put gledao spicu, pa ne znam da li su sve zadrzali, ili samo ono "tana-tana-tana-nana-tam-tam..." :DA o razlikama izmedju RTSa i HRTa (ne samo njih) je izlisno i govoriti

Edited by nbg4ever
Link to comment
Malo im se skupio logo.happy.gif A i pojacali su kontrast.
Mislim da je to plod nekog "mudrijasa" koji je video novi logo bivseg FOX-a tj Prve televizije (kojima je BTW od strane RRA nalozeno da promene naziv)....
Link to comment

Inace sad sam gledajuci dnevnik video play-by-play strajnicev opis pregovora sa italijanima oko prenosa... :isuse:angry.gifangry.gif:isuse:

уторак, 12. окт 2010, 15:15 -> 19:14Обезбеђен директан преносРадио-телевизија Србије договорила директан пренос меча између Италије и Србије, уз помоћ Фудбалског савеза Србије. Директан пренос можете пратити на Првом програму РТС-а од 20:45 часова.Фудбалски меч између Италије и Србије биће преношен на Радио-телевизији Србије. Руководство РТС-а, уз помоћ представника нашег фудбалског савеза, успело је да постигне компромис са Италијанима и обезбеди директан пренос утакмице.Првобитно су Италијани тражили суму од 500.000 евра, али су на крају ипак цену спустили на 200.000 евра.Радио-телевизија Србије директно ће преносити меч из Ђенове на Првом програму од 20:45 часова.
Link to comment

Kreten Aca koji vice :Molim reziju da me obavesti sta dalje a i zvonio mi je mobilni zvao me je Pedro Pinto sa CNN-a, verovatno pretpostavljate sta ga interesuje sta se desava...." :isuse: :isuse:

Link to comment
Mislim da je to plod nekog "mudrijasa" koji je video novi logo bivseg FOX-a tj Prve televizije (kojima je BTW od strane RRA nalozeno da promene naziv)....
Pa dobro, mozda pocetna ideja i ima tragove smisla... na primer, mozda su to uradili zbog HD slike, da logo ne bude previse upadljiv kada stoji u uglu 4:3 slike.
Link to comment
  • 2 weeks later...

Voditeljka Dnevnika na RTS-u Maja Žeželj već nekoliko dana bori se za život, priključena na aparate u Urgnetnom centru.Maja se bori sa težim oblikom sepse, čiji uzročnik još nije utvrđen. Jedna od teorija koja kruži među glasi da je navodno zaražena mišjom groznicom – takozvanom hemoragijskom groznicom sa bubrežnim sindromom.Nakon iznenadnog kolapsa u zgradi televizije, poznata voditeljka hitno je, prošle subote, prebačena u Urgentni centar, gde je i dalje na opsežnim ispitivanjima. Maja ima telesnu temperature preko 40 stepeni već danima.Voditeljki je hitno potrebna krv, krvne grupe A + koja se može donirati u Zavodu za transfuziju krvi u ulici Svetog Save, sa naznakom za Maju Žeželj.Procitao malopre na Facebook, ko moze da pomogne...ALO

Edited by Milosh76
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...