Jump to content
IGNORED

rts


Gonzo

Recommended Posts

Svetsko prvenstvo u karateu u Beogradu, prenosi danas rts, nasi osvaju nekoliko medalja, nasi takmicari potpisani pod pravilnom skracencom SRB a ispred nje jugoslovenska zastava !!

Link to comment
  • 3 weeks later...

pa taj je RTS numero duoinace se proslavio tokom svog nedavnog boravka u americi tako sto je non stop smarao domacine glupim pitanjem - zasto tamo nema velike koalicije (demokrate-republikanci) nego neko uvek mora da pobedi? javlja mi se da mu je neko javio da bi bilo dobro da pripremi teren za DSNS srbiju.

Link to comment
U emisiji o Europskoj uniji kod Olivere već 10 minuta razglabaju o Montgomeriju, Đinđiću, tužbi familije Đinđić.. koja kraljica! Hail.gif
konačno se neko kvalitetno posrao po faci ovoj seljančuri oliveri kovačevićhvala ivane andriću :Hail:
Link to comment
ako vec nemas snimak, ajd bar prepricaj :)
Neprepričljivo. Ona histerisala, pokušala da ga secka, prekida, ućutkuje, a on ne popušta, dok neiskaže misao do kraja. Čak joj je rekao da ako hoće prekine emisiju, jer nema smisla nastavljatidalje, ako mu ne pruža mogućnost da uzvrati na prozivku glede Montgomerijeve pljuvačine.Pretpostavljam da će video sutra osvanuti na sajtu LDP-a pa će se moći natenane odgledati.
Link to comment
Evo ga, turen je.
I jesu isjekli nešta?I da, mene zanimaju ovi standardni PTC novinari što dobijaju frajere u goste, a mislim da nisu kalibar. Nenad Lj. Stefanović ("Svedok"), Olivera Jovićević ("Upitnik"), Zoran Stanojević ("Oko"), itd. Ko su ti ljudi? Nema boljih novinara za Javni servis i to sve? Edited by Buck Naked
Link to comment
I jesu isjekli nešta?I da, mene zanimaju ovi standardni PTC novinari što dobijaju frajere u goste, a mislim da nisu kalibar. Nenad Lj. Stefanović ("Svedok"), Olivera Jovićević ("Upitnik"), Zoran Stanojević ("Oko"), itd. Ko su ti ljudi? Nema boljih novinara za Javni servis i to sve?
Pa mozes i da pitas kakvi su to frajeri kad kod njih dolaze?
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...