Jump to content
IGNORED

rts


Gonzo

Recommended Posts

Glavonja odgovorio sportasici
Упркос чињеницама, подржавам сопствени предлог. Особа која тако лоше говори о колегама које су прешле са Б92 на РТС, која пре подне разговара о сопственој кандидатури са „више влада у више наврата”, а увече објективно уређује дневник, идеална је, извините што ласкам себи, за мог наследника.
Link to comment

iz intervjua kosanic-podunavac.

Подсетићу да је Веран Матић, у време Милоше­вића, био ухапшен, а у време ДОС-а је освануо на потерницама које су лепљене по улицама Београда
može li neko da me podseti na ovo iz drugog dela rečenice? ne sećam se toga... Edited by pacey defender
Link to comment

A zasto Kosanicku pogadja to sto je Tijanic predlaze za direktora RTS? Kaze lepo da je ne zanima i kraj price. Cemu dizanje rejtinga Tijanicu i toj funkciji?

Link to comment
može li neko da me podseti na ovo iz drugog dela rečenice? ne sećam se toga...
beba popovic, nenad cekic, tekstovi pere lukovica.... kampanja pred nacionalne frekvencije.
Link to comment
A zasto Kosanicku pogadja to sto je Tijanic predlaze za direktora RTS? Kaze lepo da je ne zanima i kraj price. Cemu dizanje rejtinga Tijanicu i toj funkciji?
jel ti kapiras u kom kontekstu je to izreceno?
Link to comment
beba popovic, nenad cekic, tekstovi pere lukovica.... kampanja pred nacionalne frekvencije.
poternice objavljuje ministarstvo unutrasnjih poslova? ili je odjednom pera lukovic dobio to ovlascenje? sad ozbiljno. kakve bre poternice? zna se sta su poternice, a sta medijski i politicki pritisci. ovo je totalno neozbiljno sto kosanic prica.
Link to comment

Politka

REAGOVANJE JELENE KOSANIĆ-PODUNAVAC NA ODGOVOR ALEKSANDRA TIJANIĆA Britkom peru srpskog novinarstva bila su potrebna čak tri dana da smisli odgovor na intervju u jednoj bezazlenoj rubrici „Više od sporta”. Zašto toliko dugo?Zapitala sam se, čime li sam to zaslužila? Da li time, što mi se 10 godina javno divi i veliča moje novinarsko umeće ili što su do kraja konkursa za direktora RTS-a ostala samo još tri dana? Rekla bih da je ipak ovo drugo, jer mi nikada nije ličio na doslednu osobu.Umesto kontraargumenata, zašto misli da nisam u pravu kada kažem da RTS treba da ima ozbiljnog menadžera na mestu direktora, Tijanić piše o našim međusobnim razlikama. I u pravu je. One su toliko nepremostive da sam ponosna što je to i sam primetio.Tijanić kaže da je loš direktor. Čestitam mu! Najzad, jedna prava i iskrena analiza. A i kako da se oseća sposobnim kada je RTS u višemilionskim dugovima? Bez obzira na milione od reklama i potrebe da istresa džepove srpske sirotinje progoneći je zbog pretplate po sudovima, firma koju vodi je u debelom minusu. Koliko miliona tačno, čini se da je veoma čuvana tajna.Tijanić ironično piše i da bi i on u RTS-u prvo promenio direktora. Zašto to onda ne učini? Šta je to što ga goni da se toliko žrtvuje za Srbiju, pa da još narednih pet godina generacijama uskraćuje kulturni i obrazovni program.Ne sumnjam da me neće poslušati. Za razliku od mene koja na ponude političara uvek odgovaram jednom jednostavnom rečju – NE, kod Aleksandra Tijanića je uvek obrnuto. Uvek je DA, ma ko da nudi…Iz poštovanja prema čitaocima, ovim završavam polemiku sa budućim direktorom RTS-a, jer je o njegovoj karijeri sve dobro poznato.Jelena Kosanić-Podunavac,urednica TV B92
Edited by Bane5
Link to comment
jel ti kapiras u kom kontekstu je to izreceno?
Prosvetli me. Ono sto sam ja uspeo da ispratim, je da su Tijanica pitali koga bi on voleo da bude direktor RTS umesto njega i on je pomenuo Kosanicku i to je sve. Dalju polemiku nisam pratio, osim sto je ona rekla da je to ne zanima jer je zadovoljna na B92.
Link to comment
U PressuKoga vidite kao najverovatnijeg budućeg direktora RTS-a? U javnosti se licitira mnogim imenima vaših kolega.- Teško je govoriti o kandidatima kad konkurs još nije raspisan, a kamoli završen. Hiljade ljudi može bolje od mene da radi ovaj posao i unapredi RTS. Ono što kruži novinarskim esnafom jeste da moćna grana vlasti želi Jelenu Kosanić sa B92, jer u nju navodno ima puno poverenje. Slabiji deo vlasti želi Dragana Bujoševića, koji godinu dana sređuje „Politiku", dok „nikolićevci" ovde vide, sebi blisku, Tanju Vidojević, već osposobljenu da nosi ovoliki teret. Moj favorit je Kosanićka i sa njom sam ranije razgovarao o prelasku na RTS. U svakom slučaju, siguran sam da vlast neće birati budućeg direktora. Na postojeći sastav Upravnog odbora nije moguće uticati. Ja sam vam svedok. Na svakom sastanku mene propuste kroz „toplog zeca". Edited by Milosh76
Link to comment
U Pressu recimo, moguce da ima i na ovoj temi citat.
pa ako si procitao u pressu onda ti je jasno u kom kontekstu je to govorio i zasto je ona odgovorlia. rekao je da je ona izbor vlade srbije ili vladajucih stranaka, ne secam se tacno.
Link to comment

Pa dobro, ali i dalje ne vidim razloga da se potresa zbog prica Sase Tijanica. Jaka stvar sto je "optuzena" da je vlast voli i zeli kao direktora RTS. Verovatno pije kafu sa Djilasom i cuje se povremeno sa Sutanovcem pa je iz toga izvucena logika (ovo sam izmislio, ali nije nemoguce da je prijatelj sa nekim iz DS recimo i da je to Tijanic iskoristio da je poveze sa vlascu, sto je opet stupidan argument).Polemika sa Tijanicem samo oduzima energiju i nista vise, jedno "neka hvala" bi bilo dovoljno, cemu pumpanje egotripa Sase Tijanica, to ne vodi nigde.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...