Jump to content
IGNORED

rts


Gonzo

Recommended Posts

kakao nece? ima zanimljivih kandidata.http://www.kurir-info.rs/vesti/politika/dejan-stankovic-hoce-da-bude-tijanic-37607.php

Link to comment
ma ne, zena nije htela vise da pristaje na pritiske oko toga ko ide na listu. as simple as that.
Čuo sam trač da je neki levi bend mesecima visio na toj listi samo zato što je frontmen benda nekakav direktor prodaje u Karlsberg Srbija (Apatinska pivara, Jelen pivo). :lol:
Link to comment
Čuo sam trač da je neki levi bend mesecima visio na toj listi samo zato što je frontmen benda nekakav direktor prodaje u Karlsberg Srbija (Apatinska pivara, Jelen pivo). :lol:
pa nije trac, bila je i vest o tome. mislim da je empe to kacio.
Link to comment

Iako je juče istekao rok za prijave, konačna lista kandidata biće saopštena za dva-tri dana, jer će UO RTS sačekati da stignu i prijave koje su eventualno podnete poštom zaključno sa 15. junom. Veljković, međutim, nije želeo da otkrije imena kandidata čije su prijave već stigle.- Utorak je bio poslednji dan za podnošenje prijava i, pošto znam da vas zanima, među njima nema Aleksandra Tijanića. Znam da nema Tijanića jer na prijavama u zaglavlju stoji ime podnosioca. Ali, nije korektno da otkrivam njihova imena - kaže Veljković za Press i dodaje da će sednica Upravnog odbora na kojoj će biti izabran novi direktor RTS biti održana „između 25. i 30. juna".Ocekuje se da je Tijanic poslao kandidaturu u poslednjem momentu. To pisu i Novosti i PRESS

Link to comment
ma ne, zena nije htela vise da pristaje na pritiske oko toga ko ide na listu. as simple as that.
bend direktroa pivare je bio na listi jer je kvalitetan ?
Link to comment

Tijanić ipak podneo kandidaturu za generalnog direktora RTS-aPrvi čovek Javnog servisa Aleksandar Tijanić podneo je kandidaturu za drugi mandat na mestu generalnog direktora RTS-a, rekao je za Press sekretar UO RTS-a Stanislav Veljković

Link to comment

^^Prvo je bilo ovo:

Aleksandar Tijanić za Press: Odlazim sa RTS-a!sreda, 28. apr 2010.Trenutno sam najdalje od pomisli da ovaj posao radim i u drugom mandatu. Sledeće četiri godine fotelja direktora RTS-a biće električna stolica, volim roštilj, ali ne volim kad sam nekome biftek, rekao Tijanić u razgovoru sa urednikom Press-a Đokom Kesićem.
Pa se onda desilo ovo:
Tijanić ponovo na čelu RTS-a?Autor: B. Cvejić, 19.06.2010.Beograd - Aleksandar Tijanić podneo je prijavu za drugi mandat generalnog direktora Radio-televizije Srbije u utorak 15. juna, poslednjeg dana za predaju kandidatura za ovo mesto, kaže za Danas Stanislav Veljković, generalni sekretar Upravnog odbora RTS-a.
Možda nije najbolji ali je svakako kandidat sa najvećim karakterom.
Link to comment
Ne vidim čemu tako žestok odgovor Jelene Kosanić. :o Tijanić je više nego afirmativno govorio o njoj, bez trunke malicioznosti.
po meni su oboje dobili porciju po zaslugama, posto je i gospodja podunavac moralna gromada do mojeg...posebno od kada priprema medijske nastupe lidera DS i Djilasa, pa im posle priprema i pitanja kada dodju na b92. ogavnoa sta je nekad govorila o istim tim ljudima. ma strasan brlog, od PTCa do B92.cast izuzecima. Edited by Smilair
Link to comment

Ne znam gde ovo da stavim, 'ajde ovde.Pre nekoliko godina na TV Slagalici postavili pitanje čiji je odgovor trebalo da glasi : Vladimir Majakovski, Oblak u pantalonama.Kako ni jedan od takmičara nije znao, voditeljka je pročitala odgovor, ali kao : OBLIK u pantalonama :lol: .

Link to comment
Za prvog čoveka Javnog servisa 14 kandidataS. Milojković | 25. 06. 2010.Generalni direktor Javnog servisa biće izabran 30. juna na sednici Upravnog odbora. Budući da je Aleksandar Tijanić opet konkurisao, nema dileme da će aktuelni direktor ostati na toj funkciji još četiri godine.
&
Tijanić ostaje na čelu RTS-a?25. jun 2010. | 00:21 | Izvor: Blic Beograd -- Aleksandar Tijanić ima najviše šansi da ostane generalni direktora Radio-televizije Srbije, piše Blic. List podseća da će Upravni odbor Javnog servisa na sednici 30. juna izabrati novog generalnog direktora, a među 14 kandidata je i sadašnji čelni čovek RTS-a.List ocenjuje da Tijanić ima najviše šansi da ostane na toj funkciji pošto je Upravni odbor u istom sastavu kao i pre četiri godine, kada je takođe, izabran za direktora.Blic piše da "nema dileme da će Upravni odbor sada isto glasati".List podseća i da je Tijanić na spisku kandidata za novog direktora, iako je doskora govorio da je "ovoga puta najdalje od odluke da se kandiduje"."Pritisak zaposlenih i gledalaca uticao je na to da donesem ovakvu odluku, iako znam da nije pametna. Dolazi težak period za medijski Javni servis Srbije, ja to znam", kazao je Tijanić za Blic.Pored Tijanića, kandidati za čelnog čoveka RTS-a su i nekadašnji direktor Studija B i dopisništva Rojtersa za Balkan Branimir Grulović, kao i predsednik Upravnog odbora Svetlosti iz Kragujevca Gvozden Jovanović.Upravni odbor će razmatrati i prijave novinara Filipa Mladenovića, kao i voditelja emisije "Luda kuća" na televiziji Košava i učesnika rijaliti šoua "Farma" Dejana Stankovića.Kandidati su i Zoran Radinović, Vesna Štrbac, Slobodan Nakarada, Nenad Nikolić i Gordana Bralić-Bingulac.Za četvorogodišnji mandat direktora Radio-televizije Srbije konkurišu i Stojan Stojičić, Igor Ristić, Todor Simeunović i Milan Milićević.
Eto... borba sve neizvesnija...
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...