Jump to content
IGNORED

rts


Gonzo

Recommended Posts

:Hail: za tijanića, pustio čovek sveCko u HD-u
To je super samo sa ljude sa fensi LCD televizorima? Posto ne primecujem neku razliku na KDS u odnosu na juce ili pre neki dan. Edited by Milosh76
Link to comment
U PressuKoga vidite kao najverovatnijeg budućeg direktora RTS-a? U javnosti se licitira mnogim imenima vaših kolega.- Teško je govoriti o kandidatima kad konkurs još nije raspisan, a kamoli završen. Hiljade ljudi može bolje od mene da radi ovaj posao i unapredi RTS. Ono što kruži novinarskim esnafom jeste da moćna grana vlasti želi Jelenu Kosanić sa B92, jer u nju navodno ima puno poverenje. Slabiji deo vlasti želi Dragana Bujoševića, koji godinu dana sređuje „Politiku", dok „nikolićevci" ovde vide, sebi blisku, Tanju Vidojević, već osposobljenu da nosi ovoliki teret. Moj favorit je Kosanićka i sa njom sam ranije razgovarao o prelasku na RTS. U svakom slučaju, siguran sam da vlast neće birati budućeg direktora. Na postojeći sastav Upravnog odbora nije moguće uticati. Ja sam vam svedok. Na svakom sastanku mene propuste kroz „toplog zeca".
Ne vidim čemu tako žestok odgovor Jelene Kosanić. :o Tijanić je više nego afirmativno govorio o njoj, bez trunke malicioznosti.
Link to comment

ne izgleda bas da si dobro procitao/la. zasto bi tijanic iznenada sada licitirao njenim imenom sem da pokaze kako je nistavna ta konkurencija kojom mu politicari prete. i ja bih popizdeo da me svinja koristi za svoj predizborni marketing.

Link to comment
riba je pedalirala njih jer nije htela na rts
Kako god znaci verovatno se budzet istanjio pa i honorari, a onaj kockasti je platio da se slika...
Link to comment
Kako god znaci verovatno se budzet istanjio pa i honorari, a onaj kockasti je platio da se slika...
ma ne, zena nije htela vise da pristaje na pritiske oko toga ko ide na listu. as simple as that.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...