Jump to content
IGNORED

rts


Gonzo

Recommended Posts

Mislim da sam upravo na RTS 2 čula sledeće:"Iako poreklom Slovak, upisao je hemiju koja ga više interesuje"
dada, zlotvor chovek. nije trazio da mu se predaje hemija na slovachkom ^_^teshka besmislica/sharena laza od emisije.
Link to comment
Pa mozes i da pitas kakvi su to frajeri kad kod njih dolaze?
Ma ozbiljno. Pazi ovaj "Svedok". 19. jul - Ivo Josipović5. oktobar - Boris Tadić13. oktobar - Tomislav Nikolić27. oktobar - Dragoljub Mićunović10. novembar - Čedomir Jovanović17. novembar - Vilijem MontgomeriZnam ja da svi oni dolaze jer je to RTS, nacionalna TV i slične gluposti. Ali zar nacionalna TV za tu formu 1:1 fancy intervjua ne može da pribavi nekog boljeg od Nenada Lj. Stefanovića? Mislim, ne znam čoveka, možda je nešto bitno i napravio u novinarstvu, ali takvog utiska nemam..Mislim..
Емисија "Сведок" је политички ток шоу, по систему "један на један", у којем аутор, Ненад Љ. Стефановић, постиже квалитет озбиљног политичког интервјуа, што је иначе његова новинарска специјалност.
Link to comment

Zar nije Nenad Lj S, glavni urednik politickog programa rts, pa je valjda obicaj da urednik intervjuise najvaznije goste, ono rispekt i to.A valjda je na to mesto dosao kao novinar ili urednik Vremena.edit: evo i biografija

Edited by dusan1975
Link to comment
Zar nije Nenad Lj S, glavni urednik politickog programa rts, pa je valjda obicaj da urednik intervjuise najvaznije goste, ono rispekt i to.A valjda je na to mesto dosao kao novinar ili urednik Vremena.edit: evo i biografija
Aj ima mačku. Dobar je. :D
Link to comment

Pored macke i nagrade Jug Grizelj ima i udela u kampanji za oslobadjanje generala Trifunovica. No, neko koga kolege ovu svileni, ne moze dobro da radi intervju. Cinjenica da je ugostio niz znacajnih ljudi moze biti i odraz da su oni bili uvereni da nece biti nezgodnih pitanja.

Link to comment

covek je nesumnjivo solidan "profesionalac", as in - radi posao koji mu je poveren. sto ne znaci da je televizijski format. nazalost nije, ali je to ostalo jos od starostavnih vremena milana vukosa, dusana mitevica, ratomira vica i ostalih naovamo, da glavni baja mora da prica sa najvecima i da postavlja znacajna pitanja bez obzira sto to najcesce deluje neuverljivo.

Link to comment

evo citam ovaj transkript, mrzi me da gledam a i ovaj ljakse monti mi nevidjeno ide na qrac kao neotesana prostacina, jedino ne kapiram sta je sad pa novo rekao da izazove ovakav odijum? ili je glupo da i on kaze ono sto je vec prihvaceno kao cinjenica.

Edited by gazza1
Link to comment

sujetan? skriboman? narcis?

Po čemu je još poznat: Po dugačkim tekstovima i otporu prema njihovim skraćivanjima. U "Večernjim novostima" je, na primer, nagovorio tehničkog urednika da smanji širinu margine kako bi njegov izveštaj mogao biti objavljen bez skraćivanja.
Meni je jug grizelj nagrada bolji pokazatelj
Link to comment
  • 1 month later...

Dakle, odgledao Na slovo, na slovo.Sve u svemu to sto je novo ne znaci da je automatski dobro.Cela stvar je pre, pre-dizajnirana, pre-kadrirana, pre-montirana, a opet na kraju nekako ja flatline imao sam i pored sebe ciljnu grupu dakle sestrica i njegovu drugarku.Sta da vam kazem smorili su se, a na stare su se palili nevidjeno....

Link to comment

novogodisnja bg hronika :lol: pita voditeljka gurovica da li mu dodje da istrci na parket kad gleda neku utakmicu i on odgovara kako mu dodje ponekad kad gleda zvezdu u pioniru, narocito kada gubi. imbecil ga prekida s - a partizan, a partizan. gurovic vidno zbunjen joj objasnjava kako ne zna kakva bi bila reakcija navijaca da se pojavi, na sta voditeljka trijumfalno zakljucuje da bi ga navijaci partizana docekali aplauzom :isuse:

Link to comment
novogodisnja bg hronika :lol: pita voditeljka gurovica da li mu dodje da istrci na parket kad gleda neku utakmicu i on odgovara kako mu dodje ponekad kad gleda zvezdu u pioniru, narocito kada gubi. imbecil ga prekida s - a partizan, a partizan. gurovic vidno zbunjen joj objasnjava kako ne zna kakva bi bila reakcija navijaca da se pojavi, na sta voditeljka trijumfalno zakljucuje da bi ga navijaci partizana docekali aplauzom :isuse:
Danas jedna od retardiranih fuksi koje dovlaci tijanic po ko zna koji put je izvalila da je najveci hriscanski praznik Bozic.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...