Jump to content
IGNORED

rts


Gonzo

Recommended Posts

Film o Dejanu Nebrigiću na RTS 3. Njegova bliska prijateljica svedoči kako je jednom u javnom prevozu prokomentarisao- Ju hani, kako ovi Srbi smrde. Nikad se ne bih mogao jebati sa njima! :D

A druga da je, kad je video Dobricu Ćosića da ide prema njima, stao i pljunuo mu ispred nogu.

Link to comment

Da li su na RTS2 pustili reklame pre kraja prvog poluvremena ili sam lud? Bilo je pri kraju, ali nekako je odjednom prekinuto, a pauza trajala predugo.

 

Cak sam siguran da ni rezultat nije bio 14-11.

Edited by Malvo
Link to comment

Barbara odlazi u prošlost, nova zvezda je još jedna ulična reporterka, Nataša-Nata Bošković, koja u BG programu RTS-a, povodom današnje saobraćajke, kaže da je putničko vozilo NATRČALO na sanitetsko vozilo...

 

Za to ne treba nikakva novinarska škola, to treba roditelji ili učiteljica u drugom osnovne da te isprave i kažu ti da automobili ne trče ...

 

Ovaj režim je odgovoran, između ostalog, i zbog toga što je negativnu selekciju, koju su započeli njihovi prethodnici, doveo do savršenstva ...

Edited by stoka
Link to comment
  • 2 weeks later...

pre neki dan naletim na emisiju, otac gleda, prica o dva obicna coveka, cini mi se u nemackoj

jedan hrvat iz zagreba, drugi srbin iz petrinje

odgledao samo par minuta, ali pisem ovo, posto mi je utisak bio kao bubin iz ovog posta:

 

On 21.12.2018. at 1:59, gospa buba said:

gledala upravo dokumentarac, izgleda iz nekog serijala blaga kosova i metohije, prizren je u pitanju. edin karamazov u gostima, povratnichki par domacih srba, jedina srpska devojchica u gradu, dechaci iz bogoslovije, albanci koji govore srpski o arhitekturi i zanatima i hrani. neshto veoma kulturno i odmereno, sve diskretno, prizren predivan grad, mislim da je rtsova produkcija, nova. mene je lako ubediti da sve moze (opet) da bude divno. gledao neko? shta sam tachno gledala? mislim, gde me vode? unsure.gif

 

sent from bubamoto

 

 

 

 

dakle, nista u tom sto sam ja gledao nije bilo posebno, ali jednostavno normalna prica, bez ikakvih nacionalistickih, ratnih, politickih primesa

 

gledao sam gomilu emisija ranije o povratnicima, izbeglicama, zivotu ljudi u gradovima koji su najvise stradali, ali tu je uvek bila primesa neceg, neka senka, ne znam kako da objasnim

 

a ovo mi bas ostavilo utisak normalnosti, prica o coveku/ljudima pre svega

 

i onda nakon par dana naletim na ovaj post, druga tema , ali ista televizija i cini mi se gospin utisak vrlo slican mom

 

 

 

slucajnost ili je neko u rts resio da manje truje narod makar u tom smislu?

Link to comment
34 minutes ago, pbg12345 said:

pre neki dan naletim na emisiju, otac gleda, prica o dva obicna coveka, cini mi se u nemackoj

jedan hrvat iz zagreba, drugi srbin iz petrinje 


Evo šta si gledao.

 

Quote

Hrvoje je iz Zagreba, navijač "Dinama", bivši dobrovoljac u ratu u Hrvatskoj. Srboljub je iz Petrinje, navijač "Zvezde", ime je dobio po legendi sa "Marakane" Srboljubu Stamenkoviću, izbeglica iz "Oluje". Sve u životu ih je razdvojilo. Skoro sve. U jednoj drugačijoj priči o Srbima i Hrvatima. O ratu i fudbalu. Suze, smeh i život u dokumentarnom filmu Miloša Milića "Srboljub i Hrvoje".



Postavljeno je i na RTS kanal.
 

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...