Jump to content
IGNORED

rts


Gonzo

Recommended Posts

2 hours ago, jorma shparga said:

za nas neupucene - sta je plej aut sistem?

Ono što je plejlista za radio... Softver i hardver...

Mislim, pojednostavio sa ali otprilike...

Link to comment

Ako sam dobro razumeo, plej aut sistem eliminise zloupotrebe vezane za autorska prava? Ne bi se vise slale kosuljice koje bi popunjavao ko zna ko nego bi to bilo automatizovano?

Link to comment
19 minutes ago, ragasto said:

Ako sam dobro razumeo, plej aut sistem eliminise zloupotrebe vezane za autorska prava? Ne bi se vise slale kosuljice koje bi popunjavao ko zna ko nego bi to bilo automatizovano?

ne nužno. košuljice se i dalje prosleđuju sokoju

Link to comment
6 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

ne nužno. košuljice se i dalje prosleđuju sokoju

He, onda ništa. Pre x godina sam negde pročitao o sistemu koji bi automatski slao podatke (valjda Sokoju, ne mogu sad da se setim) pa bi situacija bila bar malo čistija. Bez popunjavanja košuljica hemijskom olovkom po principu "piše ko šta hoće".

Link to comment

ah to je bila priča da je sokoj kupio neki softver za sumanutu kintu koji je to automatski radio. košuljica je zvanični dokument i ne bi trebalo da bude mnogo odstupanja. nije da ih nije bilo, al su se emiteri/sokoj ozbiljno opekli pa sad kolko tolko vode računa. al i dalje rade na pritisak

 

 

 

tu nisu u igri samo tv stanice, već i radio programi diljem srbije. mislim da je taj program bio prevashodno namenjen za radio stanice

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...