Jump to content
IGNORED

rts


Gonzo

Recommended Posts

ljudi uglavnom nisu svesni kolika je to muljavina. moj ćale je godinama primao oko 100€ godišnje plus neka akontacija od oko 20ak%, onda je jedne godine odlazio tamo par dana i smarao ih za neke izveštaje i pomenuo da je spreman i za spor pošto je u penziji uz spominjanje advokatice koja ih je dobijala na sudu nekoliko puta. naprasno su tantijeme skočile na +1k€

 

tu se drpaju milioni godišnje, skoro ko u kolubaritm

Link to comment

Ma da, to su cifre o kojima može samo da se nagađa...sećam se da je pre desetak godina išao trač da je supruga Mirka Cvetkovića pokrenula organizaciju proizvođača fonograma. 

Link to comment

I koja je fora da se službena i poluslužbena korespondencija, kao što je ovo Bujketovo pismo, i dalje obavlja na latinici, iako je ćirilica službeno pismo ...?

Edited by stoka
Link to comment
11 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

daj odgovor sindikalista

Mrzi me sa telefona mnogo komplikovano, a odgovor je na nivou anegdote... vidi FB aindikata

Link to comment

"РТС Планета користи најнапреднији HTML5 софтверски језик који се може користити на пет уређаја."

 

:fantom:

Link to comment

gleda li neko ove stare dobre filmove koje su digitalno obradili, juče su išli maratonci, meni nešto ne deluje da je to 1080p, boje i kontrasti su mnogo življi nego ranije ali nivo detalja na licima glumaca itd nije isti kao u novijim filmovima

- čini mi se da su pre godinu ili 2 rekli da će te stare filmove digitalizovati i sačuvati u 4k formatu za buduće naraštaje :happy:

Edited by gone fishing
Link to comment
3 hours ago, gone fishing said:

gleda li neko ove stare dobre filmove koje su digitalno obradili, juče su išli maratonci, meni nešto ne deluje da je to 1080p, boje i kontrasti su mnogo življi nego ranije ali nivo detalja na licima glumaca itd nije isti kao u novijim filmovima

- čini mi se da su pre godinu ili 2 rekli da će te stare filmove digitalizovati i sačuvati u 4k formatu za buduće naraštaje :happy:

Pa ne može ni biti.

Inače, svaka čast za ovo, jedna od od boljih stvari koje su uradili.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...