Jump to content
IGNORED

rts


Gonzo

Recommended Posts

25 minutes ago, radisa said:

Žuti Bujke, miri Srbe sa svima, u ovakvom trenutku... :mad:

A jbg

Sta god da je povod za ovo (ako "ovo" uopste postoji, a nije slucajnost) samo neka nastave u istom smeru

Preterano je zatrovan ovaj narod mrznjom

A rts je jbg rts i dalje ima ogroman uticaj na drustvo

Link to comment
18 hours ago, radisa said:

Žuti Bujke, miri Srbe sa svima, u ovakvom trenutku... :mad:

Svakako miljama daleko ispred nacionalistickog HRT-a.Tako nesto na HRT-u,ni na 5-tom kanalu necete videti.

Link to comment

Zato prvih nekoliko minuta dnevnika odradi komplet trovanje, dok uredno puštaju, psihopatino razmazivanje fekalija po normalnom životu, opoziciji, susednim narodima, zapadu...

O drugim trovačnicama sa nacionalnom frekvencijom da ne pričam. 

Ima Rts ponekad normalne emisiji, međutim one su kap u moru, u odnosu na režimsko ubijanje normalnosti koje gledamo svaki dan.

Link to comment

Dnevnik rts upravo, deca sa Kosova u poseti Beogradu i predsedniku, izjava devojčice: “Beograd je prelep, upoznala sam Vučića...”

Edited by mraki
Link to comment
1 minute ago, kud u maglu Simoviću said:

blaženo počivši @Аврам Гојић se zbog ovoga naljutio na mene, od tad me uvek gane mešanje dece u politiku

:mellow:

Pa vidiš kakvo je đubre Ivanović, zloupotrebio decu, čak se neka zašitnica građana grada Beograda, za koju nikad niko ni  pre ni posle nije čuo javila povodom toga...

 

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...