Jump to content
IGNORED

rts


Gonzo

Recommended Posts

brzo na rts da se svi skandalizujemo na to sto ljudi psuju. to sto glupava plavusa u prajm tajmu iz nedelje u nedelju banalizuje svaku ozbiljnu temu na drzavnoj televiziji, to nikom nista. mars bre!

Link to comment

pedja d boj objasnio na kraju.a sada, dragi gledaoci, jubilarni 700. put uzastopno pocinjemo vesti recima "predsednik srbije boris tadic".

Edited by kojot
Link to comment

Pozeleo sam danas da postanem rudar koliko puta su pustili Tadica sa rudarima u Boruznaci vesti i dnevnici u poslednje vreme su definitivno ne manje jednostrani nego za vreme Slobe...

Edited by Далибор М.
Link to comment

Panovic je (iako se suzdrzavao) lepo prckao plavusu koja se ocigledno vratila sa botox tretmana...

Edited by veljaGB
Link to comment
SSS? :D
U oglasu koji je objavila "Politika" od kandidata se zahteva da ima državljanstvo Republike Srbije. Visoka stručna sprema nije bavezna ukoliko se radi o istaknutom novinaru, medijskom stručnjaku, odnosno menadžeru koji se dokazao izuzetnim rezultatima rada u radio-televizijskim kućama od nacionalnog značaja.
Link to comment

pa, voleli tijanica ili ne, to sa VSS je ordinarna dogma. zasto bi to za vrhunske menadzere moralo da bude pravilo kad je prakticno iskustvo mnogo bitnije i od skole i od znanja sa letecih kurseva (sem sto se ocito nova vremena nose drugacije referentne okvire - mislim da aktuelnu pomamu oko MBA). moj tast je bio u top 3 menadzmentu jedne od 3 najvece svetske naftne kompanije iako je bio SSS - radio je na relaciji NYC-hamburg. govorimo o 70-tim i 80-tim, niko ga nikada nije pitao za diplomu.

Link to comment
pa, voleli tijanica ili ne, to sa VSS je ordinarna dogma. zasto bi to za vrhunske menadzere moralo da bude pravilo kad je prakticno iskustvo mnogo bitnije i od skole i od znanja sa letecih kurseva (sem sto se ocito nova vremena nose drugacije referentne okvire - mislim da aktuelnu pomamu oko MBA). moj tast je bio u top 3 menadzmentu jedne od 3 najvece svetske naftne kompanije iako je bio SSS - radio je na relaciji NYC-hamburg. govorimo o 70-tim i 80-tim, niko ga nikada nije pitao za diplomu.
pa čekaj sad. kada se pokuša napraviti paralela izmedju b92 i rts, uvek nepogrešivo potegneš argument da rts nije klasična komercijalna kuća i da za nju važe (odnosno, moraju važiti) drugačija pravila. sad kada nekome padne na pamet da napomene da bi, eto, bilo dobro da direktor javnog servisa ima završen fakultet, ti vraćaš priču na menadžerske sposobnosti i ostale tržištarije.specijalna pravila za javni servis, da ili ne? Edited by pacey defender
Link to comment

umesto ovogahttp://www.rts.rs/page/tv/ci/story/17/%D0%A0%D0%A2%D0%A1+1/718582/%D0%94%D0%B0++%D0%9C%D0%BE%D0%B6%D0%B4%D0%B0+%D0%9D%D0%B5.htmlrts je pustio film mrtav ladan. mogu samo da zamislim zbog cega je emisija otkazana

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...