Jump to content
IGNORED

rts


Gonzo

Recommended Posts

pink-mala.jpgkakva je ovo slika tanje jordovic sa reg-ovog linka? ko bi normalan stavio ovakvu fotku?jebo te zivot!!!inace ivic i hanzo su manijaci sa curkama i krompirima. pun pogodak!
Link to comment
moze biti da vec znate, ali veceras cuh da tijanica ceka ambasadorsko mesto u havani a da na njegovo mesto dolazi no name.
Carsija pusta probne balone...Od M.Marica do Ostojica :isuse:
Link to comment

mozda, mada lici da bi neki no name ekstenzio penisa vrha vlasti bio idealno resenjepored toga, vepar je poznat po tome da ume da se naplati, pa sto ne bi otisao korak dalje, do kube

Link to comment
U četvrtak je na programu prva emisija serijala Raspakivanje, koji uređuje i vodi Antonela Riha.Autorka se bavi ličnošću i karijerom Ivice Dačića, zamenika premijera i ministra unutrašnjih poslova. Između ostalog, biće reči i o tome kako je Ivica Dačić opstao 20 godina na političkoj sceni. Zbog čega se suprotstavio Slobodanu Miloševiću, šta mu je cilj i kako će do njega doći?O ključnim momentima iz javnog života Ivice Dačića govoriće i gosti, među kojima su njegovi saradnici, ali i protivnici.
Link to comment
moze biti da vec znate, ali veceras cuh da tijanica ceka ambasadorsko mesto u havani a da na njegovo mesto dolazi no name.
ja shvatam da su momci jednom pobedili na evroviziji, ali da nije ovo preterivanje....:D
Link to comment

Nesto sumnjam da ce njegov ego dopustiti da ga sklone sa medijske scene Srbije. Pre bih rekao da ide na Fox da tamo malo uredjuje program, posto sumnjam da ce ga primiti u NIN ili Politiku. ALi videcemo...Sanse da dodje Ostojic na funkciju u RTS je jednaka tome da Usain Bolt pocne da trci za Srbiju.

Edited by Milosh76
Link to comment

Atoanela Điha i njena autorska emisija "Raspakivanje" koju je pripremala godinu dana, znači biće dobro! Neverovatno je kako su sve te najave za nove emisije podjednako retardirane u svojoj stereotipnosti. Kao da nema dovoljno emisija o političarima nego uvek kreće "nešto potpuno drugačije"! Do sada su političari sagledani iz pet ćoškova, a sada će kao da budu sagledani i iz šestog! U jebote! Stvarno čitava Srbija gori od želje da sagleda Dačića iz tog šestog ćoška, ajde da pitamo njegovu vaspitačicu da li je voleo da crta, da pitamo lokalnog poslastičara iz Žitorađe koliko je mogao tulumbi da pojede, da pitamo Cecu da li ponekad voli da nežno pređe svojom šakom preko njenog dupeta, naravno onako prijateljski!Na šta se troše pare pretplatnika! Na besomučno verglanje istih tema, istih lica, ... Bolje bre te pare da daju memedoviću da putuje po svetskim vukojebinama i da nam šalje dokumentarce, da bude srpski Ber Grilz!

Edited by stoka
Link to comment

Meni je ovo bila odlicna emisija, sve sa politicki mrtvim Banetom Ivkovicem koji, kao oni Staljinovi generali u cistkama, vice zivio drug Staljin. Opasan je Ivek igrac.

Link to comment

Meni se emisija dosta dopala. Ocigledno je da pristup arhivama rts-a dosta znaci jer su oni snimci iz 1990 meni priceless. Ostojic ga je muski pljuvao, izjae iz 99/00 su mnogo jake. Cini mi se da je dacicu bilo neprijatno u nekoliko renutaka.btw cuo sam da se o N. Krsticu prica kao o novom Tijanicu. Bar ima VSS...

Link to comment
Meni je ovo bila odlicna emisija, sve sa politicki mrtvim Banetom Ivkovicem koji, kao oni Staljinovi generali u cistkama, vice zivio drug Staljin. Opasan je Ivek igrac.
staljin nije sprovodio cistke. podlegao si vijetnamskoj propagandi. Edited by pacey defender
Link to comment
btw cuo sam da se o N. Krsticu prica kao o novom Tijanicu. Bar ima VSS...
pa ne biraju direktora doma zdravlja, nesto slicno je dss uradio u politici kada je postavio zubara na mesto predsednika UO :isuse: Edited by kud u maglu Simovicu
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...