Jump to content
IGNORED

rts


Gonzo

Recommended Posts

ja zaista ne znam kako neko moze da vrednuje voditelja dok ovaj ne napravi emisiju koja ide uzivo.
Та чудесна појава се обично објашњава тиме да Наташа већ има свој форум на ком је накот клонираних ковача хвалоспева достигао размере о којима ни Лукас није сањао, па стога нема много места сумњи да позитивна реаговања нису постављена од стране господе задужене за њезин онлајн ПР уз немали проценат оних ретардираних сељачина које ем прате сајт РТС, ем постављају коментаре, ем мисле да је Наташа некаква оберпичка. Edited by Hella
Link to comment
cuo sam da su ono dvoje sto uredjuju i vode jutarnji program, srdjan i jovana, dobili otkaze. je li tacno?
post-496-12684333736972.jpgSrpski Kazanova je saklonjen sa urednickih funkcija, Zeksova naloznica ce se pojavljivati tu i tamo.bye.jpg
Link to comment
na sajtu pise da ce natasa miljkovic voditi jutranji program.
Ukoliko će Naca direktno u programu da doji svoje dete, možda bi moglo da bude zanimljivo ... Edited by stoka
Link to comment

By the way, bira se predstavnik Srbistana za pederbal, odnosno Eurosong. Tri su kandidata: jedan anonimus, jedan poluanonimus (onaj plavušan iz Granda) i jedan potvrđeni umetnik - Eminica.Eminica je dosta toga stavila na kocku. Jedino u slučaju pobede se neće osramotiti, a čini se da neće pobediti.Prvo, zato što će Pinkova i Grandova glasačka SMS mašinerija obezbediti ubedljivu pobedu plavušanu. Drugo, Eminica je, možda će zvučati surovo politički nekorektno ali to je Srbija, ipak - muslimanka ...Procena "Vilijam Hila":1. plavušan2. Eminica3. anonimus

Link to comment
Inace, ja ne gledam jutarnji program, tako da nemam neko posebno misljenje o srdjanu i jovani. samo sam cuo da je srdjan bas nadobudan lik zaljubljen u sebe.
ne gledam ni ja jutarnji, tad obicno spavam, ali sam zato citao intervjue u kojima je ovaj srdjan pricao kako mu zene stalnu salju pismu u kojima ga mole da ih ozeni. to prica u svakom jebenom intervjuu.
Ih, pa i Ratko Dmitrović je jedared pričao kako je u vreme kada je vodio Dnevnik II RTS (početak 90-ih), dobijao više pisama od žena nego Zdravko Čolić! :lol: Mada, Predojević više vuče na Neđeljko Bajić style. Edited by halloween
Link to comment
А јел чуо неко песме или не морају ни да певају?
Pevaće pesme, ali bilo bi lepše da je ovo drugo ... Pošto je Brega komponovao sve pesme, najzanimljivije će biti pogađanje na koje pesme Belog dugmeta liče ... Edited by stoka
Link to comment

To "spremaju emisiju" je fina formulacija da primaju dosadašnju platu i ništa ne rade!!!Stara fora A.T. poznata i sa drugih TV na kojima je radio...I jedna Verica Bradić "sprema emisiju"

Link to comment
da, dobro si to primetio. koliko dugo vec antonela riha sprema emisiju?
I O.Kovečević je pripremala emisiju oko 9 meseci, M.Japundža na BKTV je imala takav period...Vrlo fina fora da nekome praktično daš plaćeno odsustvo sa posla.Fora je da ti povremeno na mesec-dva doneseš svoj "predlog emisije" a gazda ti vrati to "na doradu"....
Link to comment

Samo da konstatujem da smo ovim evrovizijskim kanditatom dotakli 1 evrovizijsko dno, sto je ipak tesko postici imajuci u vidu sveevropsku konkurenciju za dno dna.Da su bar poslali Eminu, mada je i njena pesma trash, bar je dobra riba a i glumili bi toleranciju saljuci pripadnika nac. manjine.A Bregovic je ocigledno skuvao sve tri pesme jedno jutro mamuran reciklirajuci stare melodije B. Dugmeta i Undergrounda. Uspeo je cak da tekst bude vec dno od aranzmana i scenskog nastupa kao i samih licnosti pevaca.Srbiju ce dakle predstavljati lik iz japanskog anime crtaca (pogledajtu onu frizuru, pa cak i crte lica). Ja se jedino bojim da se ne dopadne panevropskoj gej populaciji pa da tako dobijemo ni krivi ni duzni visok plasman na EV o kom ce se trubiti mesecima dok ce njegova pesmica uzasno smarati neduzne gradjane u svakom kaficu, restoranu, itd.

Link to comment
Samo da konstatujem da smo ovim evrovizijskim kanditatom dotakli 1 evrovizijsko dno, sto je ipak tesko postici imajuci u vidu sveevropsku konkurenciju za dno dna.Srbiju ce dakle predstavljati lik iz japanskog anime crtaca (pogledajtu onu frizuru, pa cak i crte lica). Ja se jedino bojim da se ne dopadne panevropskoj gej populaciji pa da tako dobijemo ni krivi ni duzni visok plasman na EV o kom ce se trubiti mesecima dok ce njegova pesmica uzasno smarati neduzne gradjane u svakom kaficu, restoranu, itd.
Pesma, ako se ono može tako nazvati, ne zaslužuje reč da se potroši na nju.A što se tiče stajlinga onog kvazi pevača, slutim da će na samom takmičenju biti još užasniji, što automatski garantuje visok plasman.Naravno, tu jezivu priredbu u subotu bi trebalo nečim finansirati, pa sada RTS pokreće tužbe protiv neplatiša. Jadnici. Edited by Arkadija
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...