Jump to content
IGNORED

rts


Gonzo

Recommended Posts

Veceras u 22h na RTS1 u emisiji "Upitnik" gostuju Vuk Jeremic i Cedomir Jovanovic, a tema je "Evropa i(li) Kosovo". Trebalo bi da bude jako zanimljivo.

Link to comment
Trebalo bi da bude jako zanimljivo.
Првих пет минута:Ви Џеј: "Ниједна влада од петог октобра до данас није постигла тако добре резултате, никада у историји нисмо имали тако добар извештај, били смо успешни на теми Косова, били смо успешни на теми Европе, када сте ви били потпредседник владе за интеграције Србија је застала, тада смо чекали, разлози су криминал и корупција у влади Зорана Живковића, шећерна афера, влада је стагнирала, наша иде ка Европи, стратешки циљ је Европа, нећемо одустати, одбранa територијалне целовитости и свог устава..."Чеј Џеј: "У потпуности се преузели улогу Коштунице, ево где је он - остао испод два посто у Неготину, наша влада је хармонизовала односе с Црном Гором, срушена је зато што сте томе дали допринос, конзервативне снаге, декларативнi циљеви, нема примера у историји модерног света да је неко изгубио део земље а да није одговарао, ко је одговоран, бес се искаљује на Црној Гори и Македонији, дођите у парламент па тражите подршку, пробали сте већ једном па сте повукли резолуције, успели сте да укинете визе али не би да није било ЛДП, у влади није било европских капацитета, усвојене измене захваљујући нама, мапа пута, међународни суд правде сте релативизовали, ваша политика је израз оне политике које је злоупотребљавала несрећу нашег народа да би се прикрила иза виших националних циљева, то се мора мењати, не бежимо од чињенице која је опште место наших живота..."И све то гарнирано неограниченом Оливером Јовићевић. :frust:Па јеботе, било шта је занимљивије од ове две зунзаре на хрпи балеге. Edited by Hella
Link to comment
A zašto se RTS bavi ovim kada uzima dovoljno para od reklama i pretplate?!
Пара никада није довољно.
Nisam siguran kolika je ovde krivica RTS-a, mnogo više liči na DLS.
Није крив РТС, нити лутрија и нису криви ни људи који су нашли рупу у тупаво постављеном систему. Приде, главнооптужени је један од креатора "Тајног агента Изија", класичне мамипаре која је ојадила онолике непажљиве фамилије. Једва чекам да ова смејурија дође на суд, изврнуће оптужницу ко чарапу.
Jeste bilo dosadno, ali moj je utisak da je Jeremija sve prirodniji, uvežbaniji, ubedljiviji.
Небитно је све док нервира домаће грађанисте и околну политичку елиту. cool.gif Edited by Hella
Link to comment
Није крив РТС, нити лутрија и нису криви ни људи који су нашли рупу у тупаво постављеном систему. Приде, главнооптужени је један од креатора "Тајног агента Изија", класичне мамипаре која је ојадила онолике непажљиве фамилије. Једва чекам да ова смејурија дође на суд, изврнуће оптужницу ко чарапу.
nije bas da se nisu zastitili :
...Učesniku u igri nije dozvoljeno korišćenje automatskih uređaja za slanje „sms“ poruka, zatim GSM gateway uređaja, raznih „bots“ i/ili drugih programa, kako na mobilnom uređaju, tako i na računaru koji se mogu koristiti za učestvovanje u „RTS Licitaciji“....
Edited by Lezilebovich
Link to comment
Kako sam čuo nije. Valjda je tačna ona zvanična priča, da spremaju nekakav tok šou. Jutarnji će sada uređivati Saša Barbulović.
Da. To za Barbulovica je tacno. Ali cuo sam da je vest o sklanjanju Srdjana (kako se vec preziva) bila vest dana u sminkernicama, hodnicima, menzi i portirnici u zgradi RTS. I svi su bili poprilicno iznenadjeni.
Link to comment
na sajtu pise da ce natasa miljkovic voditi jutranji program.
xaxa, pa stvarno.....komentari na sajtu rts su straobalni. hvale natasu miljkovic kao "tv lice godine", "prelepa je", "Da li to znaci da vise nece biti "Kljuca" koji je bio najbolji i jedini talk-show kad su drustvene teme u pitanju?" :lol: i slicno. ja zaista ne znam kako neko moze da vrednuje voditelja dok ovaj ne napravi emisiju koja ide uzivo. ali evo, dobila je priliku. inace, ja ne gledam jutarnji program, tako da nemam neko posebno misljenje o srdjanu i jovani. samo sam cuo da je srdjan bas nadobudan lik zaljubljen u sebe.
Link to comment

ne gledam ni ja jutarnji, tad obicno spavam, ali sam zato citao intervjue u kojima je ovaj srdjan pricao kako mu zene stalnu salju pismu u kojima ga mole da ih ozeni. to prica u svakom jebenom intervjuu. sto se natase tice, ona je zena debil. ajde sto je radila onu kretensku emisiju uzasno lose, ali granicu ce je presla kada je napravila emisiju 12. marta cija poenta je bila da se kaze da je djindjic ubijen zato sto je postao partiota ("srbin pred smrt") i da ga je ubila CIA. siguran sam da je tijanic dobio kvalitetan BJ posle te emisije.

Edited by kojot
Link to comment
ne gledam ni ja jutarnji, tad obicno spavam, ali sam zato citao intervjue u kojima je ovaj srdjan pricao kako mu zene stalnu salju pismu u kojima ga mole da ih ozeni. to prica u svakom jebenom intervjuu.
pa da, pomoćno žensko osoblje na rts doslovno ovlaži kada im se ovaj javi u prolazu.
sto se natase tice, ona je zena debil. ajde sto je radila onu kretensku emisiju uzasno lose, ali granicu ce je presla kada je napravila emisiju 12. marta cija poenta je bila da se kaze da je djindjic ubijen zato sto je postao partiota ("srbin pred smrt") i da ga je ubila CIA. siguran sam da je tijanic dobio kvalitetan BJ posle te emisije.
ipak je za nijansu gnusnija bila ona emisija kada je dovela malu srpčad sa kosova. posebno me je dojmio onaj komentar "milice, opet plačeš", uz pseudo-majčinski zagrl.pazi kada u srbiji postoji široki konsenzus u tvrdnji da je nataša 1 kvalitetni debil:http://forum.srpskinacionalisti.com/viewtopic.php?f=7&t=10646&st=0&sk=t&sd=a&start=30a tek kada je isidora bjelica opljuvala što je cenzurisala njen nastup. kasnije se nataša pozivala na 1 renome emisije i televizije, i da se ne može svašta prostački izreći pred milionima gledalaca. a isidora ko isidora, rekla da i nije bilo potrebe da je zovu u emisiju, obzirom da se zna da je bez dlake na jeziku.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...