Jump to content
IGNORED

rts


Gonzo

Recommended Posts

Pa preko RTS HD kanala (27. kanal preko Avale, Mpeg4)(ako je to bilo pitanje)
Jel' ima neki HD signal i oko NS-a, sa Iriškog Venca ili je to ostalo samo kao najava?Pa ako ima, da vadim digitalnu antenu i budžim TV karticu... Ako je signal dovoljno jak, da dobaci do mene...
Link to comment

nisu dosta jedan bosiljcic i jedna miljkovic vec postoje lazni ivan i lazna natasa. upravo vode muzicku emisiju u kojoj gostuju cune i ajdkadsamvecdovelatatudaijazapevam katarina

Link to comment
  • 3 weeks later...
Prevara na drzavnoj televiziji, lajv:Najniza ponuda najveca prevara.
A zašto se RTS bavi ovim kada uzima dovoljno para od reklama i pretplate?!Mislim da bi najprikladnija reč u srpskom jeziku bila: ĐUBRAD!Uhapsiti Tijanića i Popovića koji je u Grandu stalno terao ljude da licitiraju za stan! Napuniti bajbokane sa svim Grandovim zvezdama, a meni prepustiti Tanju Savić da je isleđujem! Edited by stoka
Link to comment

zar nije da nagradne igre organizuje Državna lutrija Srbije. Nisam siguran kolika je ovde krivica RTS-a, mnogo više liči na DLS. Ko je sada drži ne znam, ali nekada je sigurno pripadala ekspertima. Krišto je pre Aerodroma, bio direktor Lutrije.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...