Jump to content
IGNORED

Sirevi


Musharaf

Recommended Posts

ako je verovati mojoj zeni a ja bih tu bio oprezan ima razlike izmedju nemackog kvarka i naseg svapskog, u masnoci. po njoj, kvark je manje masan i neukusniji zapravo neutralniji i zbog toga je npr super za nemacki cizkejk. mislim super je i svapski, samo moras da pazis da kupis jako mlad koji je isto bezukusan i neslan.

 

veruj zeni! :)

Link to comment
  • 3 months later...

da li neko zna koliki je procenat m.m. u urda (vurda) siru? guglam i nema podataka, samo tehnologija i sl.

meni taj sir mnogo ukusan a prodavac mi preporucio umesto odvratne elle kojoj je najslicniji po nutritivnoj vrednosti

Link to comment
  • 2 weeks later...

Imaš Pirotski (taj školski) u Univeru(oko 1050 din),mada sam ga viđao i u Rodi u 62.Kada malo duže odstoji i osuši se rado ga koristim mesto parmezana

Edited by Barti66
Link to comment

Nemam pojma,taj nesam konzumirao.Možda škola proizvodi više modela,što bi i imalo logike.Za prvi znam pouzdano jer sam isti taj dobio direktno iz škole pre nekog vremena i vizuelno kao i ukusom su identični.Gde ima deda Stoje?

Link to comment

U vecim Maksijima. Doduse, nisam kupio jedno mesec dana, a tamo je odeljenje sa sirevima kao kinder-jaje, nikad ne znas sta ce te sacekati.

Link to comment

A ko proizvodi onaj neki "Deda Stoja" pirotski kackavalj? Posto na slici isto pise mlekarska skola. Da ne bude sve autenticno a kao Zlatiborac?

Probao juče "Deda Stoju", mešanac,po meni lošiji od klasičnog " Pirotskog,mekši i ukusom korak iza,ima neki čudan onaj stajski šmek na trenutke,a ja to ne mogu da oprostim.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...