Jump to content
IGNORED

gps navigacija


Al-Khwarizmi

Recommended Posts

ok drugari, imam problem. svaki put mi aplikacija po pokretanju traži da iznova definišem jezik, voice i ostala podešavanja. užasno zamorno. pri instalaciji mi javlja da ne može da upiše info u jedan od foldera. pomoć, bilo ko?

 

hvala.

Mislim da sam imao isti problem, ako si gurnuo aplikaciju na sd
Link to comment
  • Replies 419
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • copkillah

    25

  • Yoyogi

    24

  • renne

    24

  • katamaran

    21

  • 1 month later...

Pomoc!
Obecah uludo rodbini da cu im popraviti navigaciju. Tipicno treba za Grcku. Kupili prosle godine.
No ispade da je uredjaj iz 2004. (ala ih je neko zavrnuo!) i ne mogu da nadjem niti jedan zivi link vise.
Uredjaj je "Navman iCN 510" i koliko vidim to je WinCE4.
GPS radi no fali software (mape cu vec da nadjem).
Mislim da je otkljucan i npr "iGO8.3.2.95797 WinCE4.2" se nekada stavljao na ovaj Navman.
Pokusao sam neke novije iGO verzije ali prijavljuje manjak memorije.
Mlogo zahvalan ako neko izbunari iGO ili Tomtom, ili bilo sta sto radi.

 

Link to comment

Hvala no neces verovati da ne rabim torent.

 

Ali nadjoh software iGo v8.3.5 kod italijana na www.gbcnet.net

I onda mora sve od podataka nacisto da se pocisti jer stari uredjaj nema nesto memorije.

Pa onda ponovo napakovati neki minimalni CONTENT/map/ CONTENT/poi/ i ostalo.

Samo ovo je tesko razocarenje. Moj telefon ima bolju antenu i brze nadje satelite. Ali dobro, rodbina moze da ide do Grcke :)

Link to comment
  • 6 months later...

Ne znam da li je bilo, ali samo da pohvalim Waze.

 

Ne koristim njegove mape, tu ću ostati na Here, ali ga koristim u Beogradu kad treba da krenem kroz grad, ima odličnu grafiku za saobraćajne gužve i brzinu kretanja kod njih. Pre neki dan kad su bila ona dva lančana sudara na Gazeli me bukvalno spasao da vidim kuda da obiđem gužvu i gde da se vratim na autoput. 

Link to comment

Ne znam da li je bilo, ali samo da pohvalim Waze.

 

Ne koristim njegove mape, tu ću ostati na Here, ali ga koristim u Beogradu kad treba da krenem kroz grad, ima odličnu grafiku za saobraćajne gužve i brzinu kretanja kod njih. Pre neki dan kad su bila ona dva lančana sudara na Gazeli me bukvalno spasao da vidim kuda da obiđem gužvu i gde da se vratim na autoput.

 

+1

 

nedavno sam napisao bukvalno to, ali na drugoj temi:

 

 

Inače, od softvera za navigaciju zaista moram da pohvalim Waze, ioako je on manje-više ograničen na lokalnu upotrebu jer se oslanja na internet.

 

Ume da bude koristan kada je gužva u gradu i kada pokazuje prosečnu brzinu kretanja ulicama ili da vas obavesti o nekom konkretnom problemu, recimo da se negde dogodio sudar ili tako nešto.

 

Takođe, super je jer ljudi prijavljuju i rupe na putu pa i roadkillove, definitivno najbolji za lokalnu upotrebu.

Edited by copkillah
Link to comment
  • 1 month later...

Sta je sad aktuelno od GPS navigacija za telefon sa mapama za Srbiju, Bosnu, Madjarsku, Austriju, Nemacku, Holandiju i Svajcarsku a da je dostupno u trafikama?

Edited by jimi
Link to comment

Maps i Waze su dovoljni valjda ako imas 3G/4G signal a ako nemas onda instaliras i Here, za njega instaliras unapred mape zemalja koje te zanimaju (za celu Evropu treba oko 10gb, za nabrojane mozda do 2gb) i to je to, pokriven si u slucaju da si oflajn. Tako sam bar citao na netu, i ja koristim ta 3 komada, doduse samo po Srbiji za sad.

Link to comment

here je sasvim dovoljan

+1

 

Ja sam dugo koristio narodsku verziju iGO-a, ali Here mi se pokazao boljim.. U par navrata, po nekim Italijanskim i Bosanskim zavučenim mestima iGO je brljao, pa sam prešao u na Here...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...