Jump to content
IGNORED

Dorucak


msmodesty

Recommended Posts

ajd nemojte me zezati da ne jedete povrce za dorucak? :(

i zasto?

1. ne zasiti me

2. ne samo sto me ne zasiti, nego ubrzo budem gladniji nego da nisam ic jeo

isto vazi i za voce

Link to comment

Cek a ne jedete ni salatu uz dorucak? Meni je slani obrok bez salate nekompletan, pa tako i dorucak, i uvek bi mi smetalo kad u hotelima ne bi bilo neke salate za uz dorucak. Sad da nemam mukice sa stomakom bih njupala maminu tursiju a posto ne mogu, ulovim neke rotkvice i pravim se da mi je kiselo mleko salata.

Link to comment

dobro pitanje. valjalo bi ubaciti povrće i u doručak ali se uglavnom rukovodim potrebom da unesem nešto što će da me zasiti i drži sitim neko vreme, do ručka, što sigurno ne bih postigao celerabom. Povrće krljam za ručak i večeru.

Link to comment

ma naravno nesto sto ce zasititi,i ja jedem jak dorucak ali salata je pod obavezno,1 must ili povrce u omletu ili neki sajd od povrca preostao od rucka od juce,sta god...

 

 

 

Cek a ne jedete ni salatu uz dorucak? Meni je slani obrok bez salate nekompletan, pa tako i dorucak, i uvek bi mi smetalo kad u hotelima ne bi bilo neke salate za uz dorucak. Sad da nemam mukice sa stomakom bih njupala maminu tursiju a posto ne mogu, ulovim neke rotkvice i pravim se da mi je kiselo mleko salata.

 

 

ti si moj covek!!!! :thumbsup:

 

a sta ti je sa stomakom?nije valjda da ti smetaju i rendane sargarepa ili cvekla ili cicoka? :(

Link to comment

a sta ti je sa stomakom?nije valjda da ti smetaju i rendane sargarepa ili cvekla ili cicoka? :(

Radi se o kiselom. Tu sam mislila konkretno na tursiju, jer mi se nekako najbolje slaze sa tim "svinjarijama" koje jedemo dok su sveze posle svinjokolja. Pojedem sargarepu i karfiol iz mamine bas blage tursije ali se bas ogranicim na po jedan komad sto naravno nije dovoljno da ukantarim sa tim koliko pojedem cvaraka ili ostalog, a volim da bude sve pasend :lol:

 

Imala sam

gastritis ove godine i da ne duzim, onda pazim da ne uzbudjujem zeludac previse sa svim tim sta bi moglo. To sam izgleda zapatila na nervnoj bazi ali deluje mi da se borim sa tim, makar "teram" sebe da oladim u nekim situacijama i da se generalno vise odmaram i ne nerviram. :)

 

Edited by I*m with the pilots
Link to comment
  • 2 weeks later...

rendani daikon sa dresingom od humusa na ivici pokvarenosti razblazenim sa malo tople vode

 

bukovace pirjanjene na maslinovom ulju sa mdusicom, blukom u prahu, sakom seckanog lista celara i gomasiom

 

pola sake kuvanog prosoa

 

crni dimljeni kineski caj

 

verovatno cu oko 10 da grizem nogu od radnog stola.... jebo me lazni hrono/lchf

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...