Jump to content
IGNORED

Dorucak


msmodesty

Recommended Posts

sta si radio posle toga, 200kg iz bencha?
sto je najgore najbolje izlagao sam se samo mentalnim naporima, sedeo sam ispred kompa 3-4 sata i nesto pisao, posle toga sam prosetao psa. :lol:
Link to comment

Ja uvatio red da ujutru pre kafe pojedem casu muslija obicno onaj tropik, pre kafe.Jbga trudim se pocela je kafa ujutru da mi tesko pada na prazan stomak.Ali ovaj musli izaziva snazno burljanje i budjenje stomaka ;).A ova kmbinacija kafa + tresnje bi svakoga odvela na turu torpedovanja wc solje!

Link to comment

espreso iz perkolatora (ogromna kolicina) sa malo mleka+ lubenica sa kucnom mesavinom zitarica+ stres u obilnim kolicinama (2 bolesne macke, terapija kod veterinara, kod jedne male sanse za uspeh)= epska dijareja.

Link to comment
S obzirom da je dorucak vecini problem da dodam jos svoj danasnji dorucak ovde -solja jogurta, 1 banana, pola solje borovnica, 3/4 solje suvih sljiva, 2 k.kasicice mlevenog semena lana, 1 kk suvog kvasca, pola kk cimeta, 1 kk susamovog ulja i 1 kk meda, 4 kasike ovsenih pahuljica, 4 kasike nestle pahuljica od celog zrna, sve to roknuti u blender i tako pomesati, se ovsenih i psenicnih pahuljic koje se stavljaju naknadno i ostaviti da malo smeksaju u kasi ...
Mljac, krenula mi voda na usta. S tim što bi meni ovo bilo za 2/3 doručka.
Link to comment

omlet od 1 jajeta, dva slajsa mocarele, dva slajsa paradazjza, dva mala komada crnog hlebasve to vertikalno naslagano na dva mala sendvicalavazza rosai nista visesit sam, odavno vise ne kupujem teoriju da dorucak mora da bude prekid od zivota sa utovarenom kolicinom (cega se naravno ne drzim kad me posalju na neki sluzbeni hotel gde ima dobar svecki astal).... realno mi prija da ne budem gladan i da smirim zivotinju a da lepo ogladnim do podneva ili 1 za rucak.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...