Jump to content
IGNORED

Dorucak


msmodesty

Recommended Posts

dorucak je svetinja. za mene.

 

to je trenutak kada bi trebalo da pocnes sa uzivanjem...preko hrane. zna se red 'ne pitaj i ne trazi nista dok ne doruckuje'...posle mogu da mi se penju na glavu...ali dorucak ...ne postojim. to je samo za mene. i onog ko hoce da mi se pridruzi ali da cuti ili bar ne brblja ko tajlandska kurva.

 

 

i svako jutro  ja sa radoscu otvorim frizider i kazem 'e danas cu krem sir i losos sa malo bosiljka preko'...i svako jutro ipak se odlucim da doruckujem istu stvar sto sigurno jedem zadnjih minimum 10-16 godina:

 

dva medium tosta sa dzemom od jagoda ili kupine ili blueberry. i obavezno trejderov sok od pomorandze sa pulpom. pa onda 4 shots espresa uz dve kocke leda.

 

i opet cu sutra da otvorim frizider i da zelim losos i bosiljak, i da se opet vratim na dzem i tost i djus.

 

doruckujem pola sata, tada iscitam malo novine, malo ppp, malo colossal sajt.... a tek uz kafu idem na emails i fb i instangram.

Link to comment

prestao sam sa interminent fasting dijetom i sad doručkujem

 

probajte napraviti ovsenu kašu dodajući kokosovo brašno u mleko (nemojte preterati sa brašnom ako brojite kalorije)

dodaci po želji

Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

kajgana od tri jaja, svezi sir, paprike, krastavci

2 strukla sa sirom, zelena satala i rukola

jogurt

pola medjimurske gibe

2 palacinke s cokoladom

 

ovako dama jede u hotelu. :D

 

 

hahaaaaaaaaaaaa danas sam ovo isto, samo sto sam dodala i ovsenu kasu s jagodama i kajsijama, umesto strukla sendvic sa maslacem, sirom skripavcem i zelenim salatama, a u palacinke sam ubacila jos saku jagoda. i uzasno se nervirala sto nema ananasa  :lol:

Link to comment

dva medium tosta sa dzemom od jagoda ili kupine ili blueberry. i obavezno trejderov sok od pomorandze sa pulpom. pa onda 4 shots espresa uz dve kocke leda.

 

razumem li ja ovo dobro? 4 espresa za doručak?

Edited by Ravanelli
Link to comment

odakle ti međimurska giba?

 

:craving:

 

u hotelu na moru kao deo svakodnevne ponude za dorucak. velika je muka otkako su je uveli prosle godine, velika, veruj mi, ne zelis da ti se /(fenomenalna) medjimurska desava svakog dana u zivotu za dorucak. i za veceru  :lol:

Link to comment

 

Forume, veselo vam svima bilo.

Ima mnogo lepote svuda oko nas ali je često sakrivena. 

Na sreću, naučili smo da lepotu nadjemo i u samom činu otkrivanja.

  

Šta, slatka gibanica?

 

Što reče Ordi onomad, povračaču  :puke:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...