Jump to content
IGNORED

Zubari i informacije o kasapljenju vilica


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

  • 1 month later...

Da li moze da se radi invisalign treatment ako se stave krunice na dva zuba (back teeth - zadnji zubi?)? Sad izgleda imam crack u dva zuba I nema sanse da izbegnem krunice.

Link to comment
  • 1 month later...

pojavila mi se pre mesec dana neka tamna tackica na desnima..ne boli, jedva je vidljiva .... ne secam se da li sam se udarila, ali umem nekad da se opalim cetkicom za zube pogotovu kad sam preumorna pa hocu da sto pre ih operem. zna li neko mozda sta moze biti? ako je modrica, kakva je to modrica koja je tu mesec dana, iste velicine istog intenziteta (bledo modre boje)

Link to comment
  • 1 month later...

Umro mi je zub. RIP. Bio sam u ponedeljak i cetvrtak kod zubara, ocistila je i stavila lek. However medjutim, juce je pocelo da otice i danas je postalo samo jos gore, imam neprijatan mehur ispod zuba. U ponedeljak je jos bilo samo blago naoteceno ... jel ima neko privremeno resenje, dezurni zubar radi sutra tek od 11. Ovo sto sam nasao na internetu ne pomaze, ekstremne ideje jos nisam primenio (negde procitah da ga probusim :isuse: ), ali se blizim tome.

Link to comment

Ne znam, nemam antibiotike kuci. Popio sam ibuprofen i sad idem da spavam, valjda cu da izdrzim do sutra. Prvobitno sam hteo da pitam da li da idem sutra ili da cekam sledeci termin u utorak. Na pola sam zakljucio da nema teorije da cekam utorak :D.

Link to comment

Ima, ali trenutno nije dostupan. Dobra vest je sto sam pogresno procitao, sutra je u ordinaciji od 9-11, ne od 11. Dezurna apoteka isto ima sigurno negde, ali ne znam gde. Ionako ne volim da uzimam antibiotike na svoju ruku. Laku noc, cuvaj mi forum i kartica je bolja od pincete.

Link to comment

Kako izgleda taj lek uopste? Pokusao sam da izguglam, ali nista nisam nasao. Tj. guglao sam kad je nesto vec ispalo, ali nisam siguran da je to to.

 

Elem, puklo je samo od sebe sinoc kad sam poslednji put pogledao i tako da je sad ok. Sad sam zvao i rekose mi da dodjem popodne ako se opet pogorsa. Kapiram da covek treba uvek da laze da je na samrti.

Link to comment

 

 

Elem, puklo je samo od sebe sinoc kad sam poslednji put pogledao i tako da je sad ok. 

zahvaljujuci kartici, ofkors :fantom:

 

 

zaebi pricu, ta kolicina gnojare uopste nije naivna stvar

Link to comment

Uglavnom, nema zuba, nema problema. Jebiga. U stvari, ni to nije tacno, moram jos da idem. Ispostavilo se da je koren ociscen, ali da imam nekakvu™ lateralnu cistu i da to pravi problem. Rekla mi je jos prvi put da to postoji i da nije bas odusevljena, ali kao ajde. Zvala je i seficu na konsultacije, koja me je jos jednom ozracila i dala mi 20% sanse da zub prezivi, tako da ga je izvukla. RIP sad stvarno. Posle sam se setio da je trebalo da ga uzmem :).

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...