Jump to content
IGNORED

Zubari i informacije o kasapljenju vilica


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

Drugarica je isla ovde i znam iz prve ruke da su uradili odlican posao
+1, evo i druge rukepredobro, mislim da je bilo sve gotovo za nedelju dana. ne bi bilo loše da uradiš ortopan tu gde si, ako ne predstavlja neku veliku, novčanu, prepreku
Link to comment

Imaš osamsto petsto mesta u Bgd gde se rade opake bezmetalne krunice. Mislim da sam pola foruma poslao u jednu od tih ordinacija u centru, pa mogu da ti kažu na PM ako im je tamo bilo ok, ja nisam objektivan, to je jedino mesto gde bih ja otvorio usta za bilo šta ozbiljnije u Bgd. Dve nedelje bi bile više nego dovoljne za to što tebi treba, a ortopan umesi u Bgd, odraće te tu dole i za to.Biću u Bgd za desetak dana, pa ako te i dalje budu zanimale cene viči. I topla preporuka, nemoj se voditi samo cenom, samo preporuka plus ako imaju dobrog tehničara, na konju si.

Link to comment

Aj mi neko objasni sta je ortopan. Marija me je pitala da joj to posaljem unapred. Da li je moguce uraditi i to kad dodjem?Dig, pa daj info za tu jednu ordinaciju :)Edit: ortopan je ovo cam/cad something?

Edited by estel
Link to comment
Ima da se obogate od mene, krsh mi je po ustima. Bas ce lepo da mi bude, svaki dan kod zubara. :isuse:
hehe, jedan drug, kad sam mu preporučivala mog zubara, kaže "Pitaj ga kad mu je rođendan, da dođem taj dan" (nije valjda dugo bio, pa imalo da se radi svašta danima).
Link to comment
A sta ces da mi doneses? :)
ovo kaze keksi da su odlicna B klasa! -_-btw, meni ova preporuka treba relativno hitno jer ja planiram da dodjem krajem februara a uzimam kartu sledece nedelje, najverovatnije. i jel kod ovih sto cekamo diga da objavi moze da se radi taj ortopan kad dodjem?
Link to comment
Aj mi neko objasni sta je ortopan. Marija me je pitala da joj to posaljem unapred. Da li je moguce uraditi i to kad dodjem?Dig, pa daj info za tu jednu ordinaciju :)Edit: ortopan je ovo cam/cad something?
ortopan je rengenski snimak cele vilice, ovde je od 10 i više evara
Link to comment
ortopan je rengenski snimak cele vilice, ovde je od 10 i više evara
a to! ja mislila nesto fensi. to imam :)edit: to je kod mene dzabe sa uputom zubara. Edited by estel
Link to comment

Neću da mrakačim, ali mom drugu pre neki mesec pronašli tumor, zahvatio skoro celu mandibulu. Lekari tvrde da je tu već 2-3 godine, a pošto ga nije bolelo, utvrdjen je tako što je za druge potrebe pravio ortopan. Užas!

Link to comment

ma uopste ne mracis. tako mene jednom danima svrbelo oko a jedna prijateljica kaze "i jednu nasu poznanicu je tako nonstop svrbelo oko. kad je otisla kod lekara nasli su joj tumor na ocnom kapku pa su morali da joj izvade oko". vrlo suptilna devojka <_<

Link to comment
Neću da mrakačim, ali mom drugu pre neki mesec pronašli tumor, zahvatio skoro celu mandibulu. Lekari tvrde da je tu već 2-3 godine, a pošto ga nije bolelo, utvrdjen je tako što je za druge potrebe pravio ortopan. Užas!
Meni je zubni hirurg uzeo uzorak za biopsiju bas iz mandibule. Nisu nista nasli, sto znaci da cu ziveti 120 godina, jeltakotakoje.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...