Jump to content
IGNORED

Najbolji burek


Аврам Гојић

Recommended Posts

Koliko price a sve je receno u prvom postu.Mogu se sa ljudima neslagati u vezi sporta,politike,restorana,sletanja na mesec i manje vise bilo cega osim toga da je Trpko najbolja pekara u gradu u kategoriji opsti utisak i najbolji burek.Neko je spomenuo pizza-pite a Trpko drzi i njih.

Link to comment
  • 4 months later...
nego, bio je i onaj drugi Djordjević, nema veze sa prvim, preko puta socijalnog. imao samo burek na merene i pogačice. pre oko pola godine se preselio... ALI GDE....?
moram samo da obavestim postovaoce pravog bureka da se doticni vraca na staro mesto (staro mesto - nova zgrada) kod socijalnog. :wub:
Link to comment
najbolji burek u nasem prigradskom naselju je bio kod ceneta, pa kod ljekaj dode...problem je sto smo ih jeli samo do pred kraj 80-ihedit: trenutno je najbolji u pcelici
hajde pe podseti, molim te. sećam se da sam kao terenac u to vreme jeo burek kod tog tipa. urezalo mi se ime. gde to beše?
Link to comment
  • 3 weeks later...
ceda u mutapovoj je malo poklekao. ne znam sta se desava, ali od poslednja tri puta, dva puta je burek bio dosta onako gnjeckav. za krizno stanje moze da pomogne pekarica na bulevaru, kod bregalnicke, ali samo do 10, 11 najkasnije.
Данас на тури до Каленића видим да је на пар дана затворена Чедина бурегџиница. Легенда београдске уметности справљања бурека је преминула. :( Нека му је лака црна земља, још увек памтим прво ходочашће у тај храм замашћених кора.
Link to comment

Na uglu Njegoseve i Svetozara Markovica ima jedna neugledna pekara...ne znam kako se tacno zove...cini mi se da je neki Makedonac vlasnik...radi on i njegova zena...burek sa sirom bio savrsen za ostale proizvode ne znam...

Link to comment
Na uglu Njegoseve i Svetozara Markovica ima jedna neugledna pekara...ne znam kako se tacno zove...cini mi se da je neki Makedonac vlasnik...radi on i njegova zena...burek sa sirom bio savrsen za ostale proizvode ne znam...
to davno ne postoji moj prijatelju, danas se tu sluzi ekspreso i aperol spric
Link to comment
to davno ne postoji moj prijatelju, danas se tu sluzi ekspreso i aperol spric
Nesto si pogresio..ili ne mislimo na isto...jeo sam tamo burek prosle nedelje :)Nije bas na samom cosku...mozda par lokala ispod coska...na Cvetnom Trgu po dijagonali od hotela Park i odmah iza ovog Maxi Exclusive-a ima neku belu-bez tendu...
Link to comment
hajde pe podseti, molim te. sećam se da sam kao terenac u to vreme jeo burek kod tog tipa. urezalo mi se ime. gde to beše?
obrenovac, kad se ide iz pravca bg-a, sa desne strane, iza osnovne skole ,,jovan popovic''. nesto dalje, ali sa leve strane, bio je cene.ali to je pluskvamperfekt :( btw, u manhajmu se najbolji börek jede kod bülenta.
Link to comment
Nesto si pogresio..ili ne mislimo na isto...jeo sam tamo burek prosle nedelje :)Nije bas na samom cosku...mozda par lokala ispod coska...na Cvetnom Trgu po dijagonali od hotela Park i odmah iza ovog Maxi Exclusive-a ima neku belu-bez tendu...
Šljaka čokalija, samo tako! Puž sa sirom i spanaćem nije loš. Nalazi se ispod sajdžije.
Link to comment
  • 3 months later...

otvprio se "pita bar" u nsu, ulica maksima gorkog sa leve strane pred raskrsnicu sa bul. oslobodjenja.malo mestasce, cepanice, par stolova i:- sjeckani burek (svinjetina, junetina i krompir)- sirnica- zeljanica- kupusarai jos nesto...ima i slatkih pita, visnja i jabuka...jeo sjeckani burek i zeljanicu. super je ukusa i nema onu tezinu kao bureci iz svih pekara u gradu, tj nemam ciglu u stomaku ceo dan

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...