Jump to content
IGNORED

'De ima da se pazari?


foto

Recommended Posts

15 minutes ago, mraki said:

Pao prvi roštilj ove godine, skroz neplanirano.

Tako nekako ispalo da sam skoknuo do najbližeg marketa i uzeo šta ima.

Neke Karneksove kobaje, par vrsta.

Mislim da slobodno mogu reći (a i ostali su saglasni) kako ništa gore u životu nisam probao. Probali, jer niko jeo nije. Pa jebote, šta je ono i kome je namenjeno?
35% mesa u sastavu, dodatak pilećih koža i ko zna čega još... Ne znam, nikad nisam kupovao u ozloglašenom Matijeviću, ali ne verujem da je gore od ovoga. Nisam ni nešto Karneksovo kupovao skoro, pa ne znam od kad su baš ovakav krš.

Generalno sam protiv toga koliko marketi (pre svega Lidl) forsiraju uvoznu robu i kako tretiraju domaće proizvodjače, ali ako je ovo sve što domaći mogu pružiti, neka ih ugase slobodno.

 

Baš je krš ponuda roštilj kobaja, i industrijskih i po mesarama. Jokićeve mogu da prođu al niš posebno, nisam ih još probao na roštilju. Sutra ću da probam iz merkator mesare kobaje, lipo na oko izgledaju.

  • +1 1
Link to comment
Just now, mraki said:

Ja to baš retko uzimam pa sam ostao zatečen koliko je loše.

Ovo prosto nije za ljudsku upotrebu. 

Ispekli danas 3  na roštilju mislim da su carnex, moj komentar je bio: bolje da smo viršle uzeli.

  • +1 1
Link to comment

guglala sam gdje moze da de kupi med od zalfije i nadjem da ga ima patrijarsijska prodavnica. 

je li neko kupovao med u njoj, mogu li da ocekujem da nije secerno smece? popovima nista ne vjerujem.

Link to comment

Paradajz u Maxiju Rajska, iz HRV, stvarno je rajsko [emoji7] doduše i cena mu baš takva 220din/250g, ali vredi svaku paru, jer nije mu sezona, mada iskreno nešto ni ne verujem da će to ići mnogo niže.
Ovo žuto je kao u sred avgusta ubrano, crveno još nisam probala.

150024c69951e09620f462e97e6554e1.jpg










Link to comment
On 10.4.2021. at 20:44, maheem said:

Baš je krš ponuda roštilj kobaja, i industrijskih i po mesarama. Jokićeve mogu da prođu al niš posebno, nisam ih još probao na roštilju. Sutra ću da probam iz merkator mesare kobaje, lipo na oko izgledaju.

U Maksiju imaju neke domaće (tako ih oslovljavaju, ne znam brend ako ga ima), pokazao mi dečko što radi deklaraciju, ima skoro 98% mesa a ostalo ono uobičajeno vezivno. Kupila, doduše ne za roštilj jer nemam već grill tiganj i jako su dobre.

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...