Jump to content
IGNORED

'De ima da se pazari?


foto

Recommended Posts

Ja ovu naručujem direktno od proizvođača, a igrom slučajnosti, on nešto radi sa restorančićem kuvane hrane kod mene u ulici, pa mi ostavi tamo, ja odem pokupim i platim (poslao me Vlada po robu, namig namig, samo keš, tačan iznos, nema račun, kasa i ostale trice).

 

xSAZr5g.png

 

Mogu ti šerujem telefon, verujem da rade i delivery kuririma (pitanje je onda kol'ko ti je stalo, pošto skače cena, a ne prodaje drugačije nego u ovim pakovanjima, ja hteo da kupim fazon pola kile u rinfuzu, on reko jok, samo ovako). Ima i ljuta i slatka mlevena & obe sorte tucane. Poslednji put je bilo 180 kinti pakovanje ako se ne varam.

Link to comment
dimljena aleva paprika? video neko negde? ali fizichki video, poshto sam naruchila maksija, ali nisu doneli jer nema.

sent from bubamoto
U Veru ima, tamo kupujem.

Ranije je bila ova, tj ove i ljuta i slatka, odlicna

68838c763c38bf50e995b7868a421857.jpg

A sada, vec drugi put kupujem ovu (bas pred Uskrs), nema ovih gore

eb2cbacb6bad27360850c78c9745154f.jpg

E nju imaju samo slatku. Obe su spanske, odlicne, i ova mala limencica je oko 500din, s tim sto traje, a ja je bas trosim.

Link to comment
Ja ovu naručujem direktno od proizvođača, a igrom slučajnosti, on nešto radi sa restorančićem kuvane hrane kod mene u ulici, pa mi ostavi tamo, ja odem pokupim i platim (poslao me Vlada po robu, namig namig, samo keš, tačan iznos, nema račun, kasa i ostale trice).
 
xSAZr5g.png
 
Mogu ti šerujem telefon, verujem da rade i delivery kuririma (pitanje je onda kol'ko ti je stalo, pošto skače cena, a ne prodaje drugačije nego u ovim pakovanjima, ja hteo da kupim fazon pola kile u rinfuzu, on reko jok, samo ovako). Ima i ljuta i slatka mlevena & obe sorte tucane. Poslednji put je bilo 180 kinti pakovanje ako se ne varam.
Koliko je ovo pakovanje grama?
I zasto je nema u slobodnoj prodaji? :(
Link to comment

100gr, viđao sam je kojekuda (ako je pitanje zašto je nikad nigde nema u slobodnoj prodaji), sad je možda nestašica, štagaznam...

Link to comment




dimljena aleva paprika? video neko negde? ali fizichki video, poshto sam naruchila maksija, ali nisu doneli jer nema.

sent from bubamoto



Ne znam da li si videla ovo što smo ti predložili Sky i ja, a evo pronasla sam ti u Univeru, imaju Kotanyi vise vrsta i pakovanja, cak je ona od 175g u teglici 500din,ne znam kakva je ali u odnosu na spansku vise nego duplo jeftinija.

https://elakolije.rs/40010/polica/zacini-i-konzervansi
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...