Jump to content
IGNORED

'De ima da se pazari?


foto

Recommended Posts

Koje lisnato testo uzimate da valja? Pre uzimali frikomovo testo za sve, sada ga nigde ne nalazim, ima samo njihovo posno koje sam jednom uzeo greškom i jok više.

Link to comment

kako premia ubija frikom sa cijenama smrznutog voca, haos, 400 g malina 180 naspram 312 din npr, bas radikalne razlike, a odlican kvalitet proizvoda (osim crvenog mix-a, on je nesto slabiji)

ne znam na kom topiku pisemo opste stvari

  • +1 1
Link to comment

'de ima se pazare one aluminijumske kao tepsije, za single use? dakle, npr., izlijem u nju neku pitu i tako metnem u rernu da se peče?
 

Gledao Novi Merkator, nema. Gledao Rodu (O. brigada) - nema....

 

edit. - nema ni Maxi 

Edited by Singer
Link to comment
'de ima se pazare one aluminijumske kao tepsije, za single use? dakle, npr., izlijem u nju neku pitu i tako metnem u rernu da se peče?
 
Gledao Novi Merkator, nema. Gledao Rodu (O. brigada) - nema....
 
edit. - nema ni Maxi 
Ja viđao kod kineza, cenim da ti je blizu?

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment
2 minutes ago, Frank Pembleton said:

Ja viđao kod kineza, cenim da ti je blizu?

.... Shiit has hit the fan!
 

 

Ako misliš na bilo koje kineze na NBG-u, jeste! ;)

Hvala, baš ću da gvirnem kod njih (za milion godina mi ne bi palo napamet da tamo pogledam :D)

Link to comment
28 minutes ago, morgana said:

kako premia ubija frikom sa cijenama smrznutog voca, haos, 400 g malina 180 naspram 312 din npr, bas radikalne razlike, a odlican kvalitet proizvoda (osim crvenog mix-a, on je nesto slabiji)

ne znam na kom topiku pisemo opste stvari

Taj Frikom je baš precenjen inače, i za sladolede i sve. I pre su bili ništa posebno, a čini se da su sad dodatno srozali kvalitet.

  • +1 1
Link to comment
32 minutes ago, Singer said:

'de ima se pazare one aluminijumske kao tepsije, za single use? dakle, npr., izlijem u nju neku pitu i tako metnem u rernu da se peče?
 

Gledao Novi Merkator, nema. Gledao Rodu (O. brigada) - nema....

 

edit. - nema ni Maxi 

ja sam nekako siguran da ima u novom merkatoru, tamo gde su i sve ostale stvari za izlete i roštilje

  • Hvala 1
Link to comment
2 hours ago, renne said:

ja sam nekako siguran da ima u novom merkatoru, tamo gde su i sve ostale stvari za izlete i roštilje

 

Bio upravo da čekiram. Nema. Pitao redom, obišao sve što bi zaličilo da može da stoji tamo - nema :(

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...