Jump to content
IGNORED

'De ima da se pazari?


foto

Recommended Posts

[mention=182]mraki[/mention] [mention=1038]renne[/mention] pa otkud znam gde ko stanuje [emoji3] a i pitanje je bilo: gde vi kupujete dobar krompir
 
[mention=295]Frank Pembleton[/mention] to onaj u istom delu pijace, ukoso tri tezge od nje?
Ako je taj, od njega uzimam odličan luk pogačar
Ovaj


.... Shiit has hit the fan!

Link to comment

Gde ima da se kupi kravica od litar i po?

EvqfY4EWQAIb8I8?format=jpg&name=large

Ne ozbiljno, kako se dodje do ovoga? Sine nekom menadžeru genijalna ideja za povećanje profita i šta dalje? Neko to mora odobriti, neko mora proračunati koliko da smanje?

Edited by mraki
Link to comment

rezanci, 400 i 350 grama.

regeneratori za vesh 1.78 litara.

ne kupujem stvari koje nisu celobrojno deljive sa pola kila ili pola litra, po cenu da ih ne kupim nikad vishe :dry:

uzasno me to nervira :ph34r:

sent from bubamoto

  • +1 3
Link to comment

U jednom trgovinskom lancu su na suhomesnatim proizvodima umesto cene za kg poceli da stavljaju cene za 100g. Naravno cena je xx,99. Dodjem ja na kasu, kad tamo u sistemu cena za kg xx9,99. Nije me mrzelo da se svadjam sa njima da rucno ispravljaju jer pokusavaju da mi naplate skuplje nego sto su obelezili zato sto mi se kenja od obracunavanja na decimale za koje fizicki ne mogu da vrate kusur, pa zaokruzuju na vise.

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment

trazila sam nedavno na forumu bombone sa sladicem, buba mi je predlozila ikeine ali nazalost ikea ne dostavlja prehrambene artikle.

danas sam u aromi nasla conad karamele 'mou alla liquirizia', nisu otrovne koliko volim ali posluzice.

info ce mozda znaciti nekom sa niskim pritiskom (ili ljubiteljima sladica)

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...